BON UPOMINKOWY – WYJĄTKOWY PREZENT

BON UPOMINKOWY - wyjątkowy prezent

Troska o drugą osobę to przejaw silnej więzi łączącej Was. Jeśli chcesz to okazać w wyjątkowy sposób, wręcz jej bon upominkowy do mojego gabinetu kosmetologicznego.

Troska o drugą osobę to przejaw silnej więzi łączącej Was. Jeśli chcesz to okazać w wyjątkowy sposób, wręcz jej bon upominkowy do mojego gabinetu kosmetologicznego.

Voucher uprawnia do uczestniczenia w konsultacji kosmetologicznej, wykonania dowolnego zabiegu (zgodnego z potrzebami skóry) lub/i zakupu profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji w gabinecie lub sklepie online.

Bon-upominkowy-Anna-Jurgielaniec-kosmetolog-Koszalin
Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Spersonalizowany bon upominkowy – wyjątkowy prezent

Bon upominkowy jest całkowicie spersonalizowany i wypisywany ręcznie. Ty decydujesz, czego będzie dotyczyć oraz jaką przyjmie wartość.

Taki prezent to zaproszenie do świata, w którym zdrowa i pięknie wyglądająca skóra jest najwyższą wartością. Z przyjemnością zatroszczę się o osobę, która jest Ci szczególnie bliska – niezależnie od tego, z jakim problemem się zmaga.

Bon upominkowy do gabinetu kosmetologicznego to doskonały prezent na każdą okazję:

– ślub,

– wieczór panieński,

– urodziny,

– imieniny,

– dzień Matki,

– dzień Babci,

– święta Wielkanocne, Bożego Narodzenia, Walentynki, Dzień Kobiet.

Tak naprawdę każdy powód jest dobry, aby wręczyć bon upominkowy do gabinetu kosmetologicznego. Być może stanie się to impulsem do rozpoczęcia wyjątkowej podróży po piękną skórę? Zapraszam serdecznie.  

Dołącz do grona osób, którym pomogłam:

Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec
Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Zabiegi pielęgnacyjne

Jeśli szukasz gabinetu kosmetologicznego, w którym wykonywane są indywidualnie dobierane zabiegi pielęgnacyjne, znajdujesz się we właściwym miejscu. Zabieg pielęgnacyjny to kuracja przeprowadzana z wykorzystaniem kosmetyków. Doskonale uzupełnia efekty kuracji złuszczających, przywracając skórze zdrowy wygląd.

Kosmetolog ANNA JURGIELANIEC KOSZALIN KOSMETOLOG

Konsultacje kosmetologiczne

Czujesz, że jestem w stanie pomóc Ci uporać się z problemami skórnymi? Możesz odwiedzić mnie w Koszalinie lub online. To, że nie mieszkasz w Koszalinie i nie możemy spotkać się osobiście, wcale nie jest przeszkodą. Z myślą o osobach, które potrzebują profesjonalnego wsparcia, uruchomiłam konsultacje kosmetologiczne online

Zabiegi złuszczające w salonie kosmetologicznym Anny Jurgielaniec w Koszalinie

Zabiegi złuszczające

Masz trądzik, przebarwienia, oznakami starzenia, blizny, suchą skórę? Twoja skóra potrzebuje solidnego wsparcia, które zapewnią zabiegi złuszczające (pracuję z nimi od 15 lat i robią dobrą robotę). Przeprowadzane z wykorzystaniem kwasu lub mieszaniny substancji chemicznych, odsłonią jeszcze piękniejszą skórę – bez niedoskonałości, oczyszczą i zadbają skórę na każdym procesie regeneracji.

Ostatnie wpisy na blogu

Wejdź do kosmetologicznego świata, by otrzymać porcję merytorycznej wiedzy i ciekawostek.