NEWSLETTER

Dołącz do świata, w którym troska o skórę i włosy jest najważniejsza

Zależy Ci na świadomej pielęgnacji skóry i włosów, bo wiesz, że tylko w taki sposób odwdzięczy Ci się dobrym wyglądem? Jeśli tak, dołącz do mojego kosmetologicznego świata, w którym troska o skórę i włosy jest wartością nadrzędną.

 To prostsze niż Ci się wydaje.

Wystarczy, że zgodzisz się na subskrypcję mojego newslettera (będę go wysyłać 1-2 razy w miesiącu) – to właśnie za jego pośrednictwem dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem z zakresu kosmetologii.

Dlaczego warto zapisać się na newsletter?

Będzie mi bardzo miło, jeśli obdarzysz mnie zaufaniem i zapiszesz się na newsletter. Dołączenie do mojego kosmetologicznego świata to jednak przede wszystkim mnóstwo korzyści dla Ciebie.

  • Kompleksowe informacje w pigułce

Nie musisz przeglądać bloga strona po stronie, aby dotrzeć do różnych treści z jednego tematycznego zagadnienia. W newsletterze znajdziesz kompleksowe informacje – przedstawione w pigułce. A jeśli dany temat szczególnie Cię zainteresuje, możesz kliknąć w podany link. Dzięki temu trafisz na konkretny artykuł.

  • Wyłącznie wartościowa wiedza

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że Twój czas jest cenny. Dlatego w moim newsletterze znajdziesz wyłącznie wartościowe informacje – takie, które z pewnością Ci się przydadzą.

Będą to zarówno ciekawostki ze świata kosmetologii, wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry i włosów, a także zestawienia rekomendowanych kosmetyków profesjonalnych i dermo kosmetyków.

  • Będziesz przed wszystkimi

Newsletter to gwarancja, że żadna cenna informacja nie umknie Twojej uwadze. O wszelkich akcjach promocyjnych oraz innych wydarzeniach wartych uwagi dowiesz się przed wszystkimi. Jako pierwsza / pierwszy. 

  • Otrzymasz więcej

O wszystkich rabatach nie tylko dowiesz się wcześniej, ale też otrzymasz więcej. Niektóre akcje promocyjne kieruję wyłącznie do moich subskrybentów.

Zapisz się na newsletter już teraz i korzystaj ze wszystkich przywilejów. Bądźmy ze sobą na bieżąco. Do spisania, pa!

Opinie na temat newslettera

"Newsletter Pani Anny jest inny niż wszystkie. Jest cudownym uzupełnieniem jej gabinetu kosmetologicznego, który prowadzi z pasją. Pani Anna w newsletterze dzieli się dużą wiedzą na temat skóry i jej pielęgnacji. Dla mnie jest to uzupełnienie bloga, który prowadzi wyjątkowo często, bo aż 3 razy w tygodniu. To super baza wiedzy i poradnik dla każdego."
Kosmetolog Anna Jurgielaniec Koszalin
Aneta
Wizażystka

Usługi kosmetologiczne Anna Jurgielaniec Koszalin

- Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Zabiegi pielęgnacyjne

Jeśli szukasz gabinetu kosmetologicznego, w którym wykonywane są indywidualnie dobierane zabiegi pielęgnacyjne, znajdujesz się we właściwym miejscu. Zabieg pielęgnacyjny to kuracja przeprowadzana z wykorzystaniem kosmetyków. Doskonale uzupełnia efekty kuracji złuszczających, przywracając skórze zdrowy wygląd.

Kosmetolog ANNA JURGIELANIEC KOSZALIN KOSMETOLOG

Konsultacje kosmetologiczne

Czujesz, że jestem w stanie pomóc Ci uporać się z problemami skórnymi? Możesz odwiedzić mnie w Koszalinie lub online. To, że nie mieszkasz w Koszalinie i nie możemy spotkać się osobiście, wcale nie jest przeszkodą. Z myślą o osobach, które potrzebują profesjonalnego wsparcia, uruchomiłam konsultacje kosmetologiczne online

Zabiegi złuszczające w salonie kosmetologicznym Anny Jurgielaniec w Koszalinie

Zabiegi złuszczające

Masz trądzik, przebarwienia, oznakami starzenia, blizny, suchą skórę? Twoja skóra potrzebuje solidnego wsparcia, które zapewnią zabiegi złuszczające (pracuję z nimi od 15 lat i robią dobrą robotę). Przeprowadzane z wykorzystaniem kwasu lub mieszaniny substancji chemicznych, odsłonią jeszcze piękniejszą skórę – bez niedoskonałości, oczyszczą i zadbają skórę na każdym procesie regeneracji.

Dołącz do grona osób, którym pomogłam:

- Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Ostatnie wpisy na blogu

Wejdź do kosmetologicznego świata, by otrzymać porcję merytorycznej wiedzy i ciekawostek.