Anna Jurgielaniec – Twój kosmetolog w Koszalinie

 

Twoja skóra jest dla Ciebie niezwykle cenna. Chcesz zatroszczyć się o nią jak najlepiej, dlatego nie zamierzasz oddawać jej w niepowołane ręce. Doskonale to rozumiem, więc pozwól, że się przedstawię.

Nazywam się Anna Jurgielaniec – pracuję jako kosmetolog w Koszalinie.

Skoro tu jesteś, prawdopodobnie Twoja skóra potrzebuje wsparcia. Chętnie Ci pomogę – niezależnie od tego, z jakimi problemami skórnymi się zmagasz. Każdego dnia prowadzę konsultacje kosmetologiczne w Koszalinie – zarówno stacjonarnie w moim gabinecie, jak i online. W kręgu moich zainteresowań leży przede wszystkim leczenie trądziku u dzieci i dorosłych oraz profilaktyka anti-aging. Jednak mam świadomość, że problemy skórne wybiegają znacznie dalej, dlatego jestem otwarta na szeroko pojętą pomoc kosmetologiczną.

Kosmetolog, któremu możesz zaufać

W 2007 roku ukończyłam kosmetologię na Akademii Medycznej w Bydgoszczy, a rok później otworzyłam gabinet kosmetologiczny, który nadal prowadzę.  Jednak pogłębiania wiedzy nie zakończyłam wraz z odebraniem dyplomu i rozpoczęciem przyjmowania klientów. Stale się rozwijam, bo kosmetologia jest dziedziną, która nie pozwala stać w miejscu.

Nie pozwala mi na to również moja natura – jeśli coś mnie zainteresuje, angażuję się w to w 100%.

Nie będzie przesadą, jeśli powiem, że kosmetologia jest moją największą pasją. Do tego stopnia, że chwilami zamieniam się w „królika doświadczalnego”. Uwielbiam testować kosmetyki, aby poszukiwać coraz lepszych produktów. Tak też zdobywam dodatkową wiedzę i wiem, które kremy faktycznie działają, a które są zupełnie nietrafione. Dzięki temu mogę zaproponować Ci wyłącznie sprawdzone preparaty – dobrane z myślą o poprawie stanu Twojej skóry lub utrzymaniu jej w doskonałej kondycji.

Pozwól mi zająć się Twoją skórą

Jako doświadczony kosmetolog w Koszalinie, zajmę się Twoim problemem. Wspólnie odbędziemy wyprawę po zdrową skórę.

Będę towarzyszyć Ci na drodze do poprawnej pielęgnacji. Pokażę, jak prawidłowo dbać o skórę i jakich kosmetyków używać, aby Twoja skóra odwdzięczyła się pięknym wyglądem. Chętnie stanę się przewodnikiem w podróży po zdrową skórę. Przeprowadzę niezbędne zabiegi, które przywrócą jej zdrowy wygląd. Wiedz, że mamy wspólny cel.  Najpierw chcę zaprzyjaźnić się z Twoją skórą, bym mogła wytyczyć ścieżkę, która zaprowadzi nas do punktu końcowego.

Skontaktuj się ze mną, by umówić się na spotkanie w gabinecie kosmetologicznym lub na wizytę online.

Anna Jurgielaniec