DOBÓR KOSMETYKÓW DO PIELĘGNACJI

Masz dość testowania kosmetyków, które okazują się mało skuteczne? Nie chcesz być „królikiem doświadczalnym”? Doskonale Cię rozumiem – też uważam, że Twoja skóra nie jest miejscem na kosmetyczne eksperymenty. Dlatego w moim gabinecie kosmetologicznym możesz nie tylko zasięgnąć porad w zakresie pielęgnacji czy wykonać zabiegi kosmetologiczne.

Poznaj kosmetyki odpowiednie dla Twojej skóry

Mam świadomość tego, że trudno jest dotrzeć do preparatów – bezpiecznych, skutecznych i naprawdę wartych swojej ceny. Z myślą o osobach, które poważnie podchodzą do pielęgnacji, uruchomiłam sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji skóry.

Oferuję wyłącznie sprawdzone preparaty – takie, które przetestowałam samodzielnie i które nigdy mnie nie zawiodły. Są to kosmetyki profesjonalnych marek, takich jak np.:

  • Mesoestetic,
  • PCAskin,

  • NeoStrata,

  • Mediderma, 
  • Sesderma. 

Żaden z dostępnych w moim gabinecie preparatów nie znalazł się tam przypadkiem. To marki godne zaufania, których kosmetyki pomagają w leczeniu i pielęgnacji problemów skórnych.

Kosmetolog ANNA JURGIELANIEC KOSZALIN KOSMETOLOG

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w gabinecie w Koszalinie. Skontaktuj się, by ustalić dogodny termin wizyty – razem dobierzemy najbardziej dogodny termin.

Ostatnie wpisy na blogu

Wejdź do kosmetologicznego świata, by otrzymać porcję merytorycznej wiedzy i ciekawostek.

Usługi kosmetologiczne Anna Jurgielaniec Koszalin

- Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Zabiegi pielęgnacyjne

Jeśli szukasz gabinetu kosmetologicznego, w którym wykonywane są indywidualnie dobierane zabiegi pielęgnacyjne, znajdujesz się we właściwym miejscu. Zabieg pielęgnacyjny to kuracja przeprowadzana z wykorzystaniem kosmetyków. Doskonale uzupełnia efekty kuracji złuszczających, przywracając skórze zdrowy wygląd.

Kosmetolog ANNA JURGIELANIEC KOSZALIN KOSMETOLOG

Konsultacje kosmetologiczne

Czujesz, że jestem w stanie pomóc Ci uporać się z problemami skórnymi? Możesz odwiedzić mnie w Koszalinie lub online. To, że nie mieszkasz w Koszalinie i nie możemy spotkać się osobiście, wcale nie jest przeszkodą. Z myślą o osobach, które potrzebują profesjonalnego wsparcia, uruchomiłam konsultacje kosmetologiczne online

Zabiegi złuszczające w salonie kosmetologicznym Anny Jurgielaniec w Koszalinie

Zabiegi złuszczające

Masz trądzik, przebarwienia, oznakami starzenia, blizny, suchą skórę? Twoja skóra potrzebuje solidnego wsparcia, które zapewnią zabiegi złuszczające (pracuję z nimi od 15 lat i robią dobrą robotę). Przeprowadzane z wykorzystaniem kwasu lub mieszaniny substancji chemicznych, odsłonią jeszcze piękniejszą skórę – bez niedoskonałości, oczyszczą i zadbają skórę na każdym procesie regeneracji.