Kobieta prowadząca sklep hand made

Sklep hand made: poznaj sklep z duszą – moja rekomendacja

W ramach promowania kobiecych biznesów dzisiaj będzie trochę inaczej, ponieważ chciałam przedstawić Ci sklep hand made z ceramiką. Nietypową, bo użytkową, a jednocześnie inspirującą, a może wręcz poruszającą? Poznaj Misiura Design – pracownię ceramiki, w której mówią słowa i glina.

W którymś z poprzednich artykułów na blogu wspominałam, że moje zainteresowania wykraczają daleko poza kosmetologię. Lubię czerpać inspiracje i inspirować, dlatego dzisiaj ponownie zaproszę Cię do świata jednej z wyjątkowych kobiet. Agnieszka Prucia prowadzi swój sklep hand made, w którym sprzedaje własnoręcznie robioną ceramikę.

Sklep hand made Misiura Design – wszystko o marce

„Nawet jeśli jesteś dziś złamana, zrozpaczona, obolała, zawiedziona, odrzucona nadal i wciąż jesteś cudem” – piękne, prawda? Talerzyk z takim przesłaniem możesz zamówić u Misiury, czyli Agnieszki Pruci. Od 10 lat prowadzi ona pracownię, w której tworzy naczynia z gliny. Wyróżniają się  zapisanymi na nich zdaniami, myślami, refleksjami wymyślonymi przez autorkę. W jej pracowni powstają kubki, talerzyki, miseczki, a także gliniane domki z inspirującymi hasłami. „Moja ceramika karmi nie tylko ciało, ale również duszę” – mówi o swoich pracach autorka.

Agnieszka Prucia, czyli Misiura

Agnieszka Prucia, czyli Misiura ze zrobioną przez siebie miską, źródło: https://sklep.misiura-design.pl/o-mnie/

Misiurnik, czyli poezja nie tylko na ceramice

Misiura wydała do tej pory 2 tomiki: „Misiurnik” oraz „Naprawdę”. Mówi, że słowa to dla niej kolejny zmysł, a poezję zaczęła pisać,  gdy na naczyniach zrobiło się zbyt mało miejsca na to, co chce przekazać.

„Misiurnik” jest zbiorem tekstów pisanych przez Agnieszkę w mediach społecznościowych i wysyłanych w newsletterze o wdzięcznej nazwie „Misiuroletter”. To słowa na 365 dni, które moim zdaniem zostaną z Tobą na dużo dłużej. Są w nim wolne kartki – pozostawione dla Ciebie, abyś mogła dopisywać w „Misiurniku” również swoje przemyślenia. Tomik „Naprawdę” to z kolei spełnione marzenie Misiury o tym, aby wydać swoją poezję. Znajdziesz w nim nigdy nie publikowane teksty Agnieszki.

Zarówno jedna, jak i druga książka to doskonały pomysł na prezent – dla siebie albo dla bliskiej kobiety. Są przepięknie wydane – mają minimalistyczną, materiałową okładkę i subtelne ilustracje.

Sprawdź też: Czuły rozwój – projekt, który pomoże Ci odkryć swój potencjał

Jeśli chcesz lepiej poznać Misiurę, zaczerpnąć trochę z jej podejścia do życia i dostać sporo inspiracji – polecam Ci zapisanie się do misiurolettera, który wysyła swoim subskrybentom regularnie. A jej sklep hand made to prawdziwa uczta dla oczu – może skusisz się na obłędnie piękną ceramikę z wartościowym przesłaniem?