Usługi kosmetologiczne Anna Jurgielaniec Koszalin

Twoja skóra potrzebuje troski – nawet, jeśli nie sprawia wielu problemów.

Od czasu do czasu zasługuje na coś więcej niż tylko domowa pielęgnacja.

• Chcesz zaopiekować się nią profesjonalnie?
• Szukasz indywidualnego planu pielęgnacji?
• Masz już dość eksperymentów i testowania kosmetyków na własnej skórze?

Wspólnie rozpoczniemy wyprawę po pięknie wyglądającą skórę. Niezależnie od tego, z jakim problemem się zmagasz i co jest Twoim celem, mogę Ci towarzyszyć.

Gabinet Kosmetologii Anna Jurgielaniec to miejsce, w którym możesz liczyć na profesjonalną opiekę, rzetelne wsparcie w zmaganiach z problemami skórnymi oraz cenne porady i wskazówki dotyczące codziennej pielęgnacji.
Kliknij, aby poznać więcej szczegółów.

Kosmetolog Anna Jurgielaniec Koszalin
Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Zabiegi pielęgnacyjne

Jeśli szukasz gabinetu kosmetologicznego, w którym wykonywane są indywidualnie dobierane zabiegi pielęgnacyjne, znajdujesz się we właściwym miejscu. Zabieg pielęgnacyjny to kuracja przeprowadzana z wykorzystaniem kosmetyków. Doskonale uzupełnia efekty kuracji złuszczających, przywracając skórze zdrowy wygląd.

Kosmetolog ANNA JURGIELANIEC KOSZALIN KOSMETOLOG

Konsultacje kosmetologiczne

Czujesz, że jestem w stanie pomóc Ci uporać się z problemami skórnymi? Możesz odwiedzić mnie w Koszalinie lub online. To, że nie mieszkasz w Koszalinie i nie możemy spotkać się osobiście, wcale nie jest przeszkodą. Z myślą o osobach, które potrzebują profesjonalnego wsparcia, uruchomiłam konsultacje kosmetologiczne online

Zabiegi złuszczające w salonie kosmetologicznym Anny Jurgielaniec w Koszalinie

Zabiegi złuszczające

Masz trądzik, przebarwienia, oznakami starzenia, blizny, suchą skórę? Twoja skóra potrzebuje solidnego wsparcia, które zapewnią zabiegi złuszczające (pracuję z nimi od 15 lat i robią dobrą robotę). Przeprowadzane z wykorzystaniem kwasu lub mieszaniny substancji chemicznych, odsłonią jeszcze piękniejszą skórę – bez niedoskonałości, oczyszczą i zadbają skórę na każdym procesie regeneracji.

Dołącz do grona osób, którym pomogłam:

Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Opinie na temat newslettera

Newsletter Pani Anny jest inny niż wszystkie. Jest cudownym uzupełnieniem jej gabinetu kosmetologicznego, który prowadzi z pasją. Pani Anna w newsletterze dzieli się dużą wiedzą na temat skóry i jej pielęgnacji. Dla mnie jest to uzupełnienie bloga, który prowadzi wyjątkowo często, bo aż 3 razy w tygodniu. To super baza wiedzy i poradnik dla każdego.
Kosmetolog Anna Jurgielaniec Koszalin
Aneta
Wizażystka