Na konsultacje kosmetologiczne możesz zgłosić się z różnymi problemami na skórze, jak skóra trądzikowa, skóra naczyniowa, skóra sucha, skóra dojrzała, skóra dzieci, skóra młodzieży, skóra kobiet i mężczyzn i wiele innych.

Kolejną grupą tematów, którymi zajmujemy się konsultacji kosmetologicznej są pytania na temat kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, dla dzieci, dla kobiet, dla mężczyzn. Jakie kosmetyki warto stosować, by zachować młodość skóry, jak zadbać o skórę, by nie było na niej podrażnień, jak nawilżyć.

Jeśli chcemy stosować profilaktykę przeciwstarzeniową to udanie się do kosmetologa na konsultację kosmetologiczną to również dobry pomysł.

Na konsultacje kosmetologiczne możemy umówić się również wtedy, jeśli interesuje nas temat np. kwasów. W zabiegach i w pielęgnacji domowej. To bardzo popularny w ostatnich kilku latach temat, który niesie za sobą bardzo wiele wymiernych korzyści.

Konsultacje kosmetologiczne to profesjonalne doradztwo, którego udziela doświadczony kosmetolog. Konsultacje kosmetologiczne są dostosowane i dopasowane do każdego indywidualnie. W swojej pracy udzieliłam już tysiące takich konsultacji kosmetologicznych . Dużym zainteresowaniem cieszą się również konsultacje kosmetologiczne online. Jest to wygodna forma dla każdego i z każdego miejsca na ziemi. Zalecenia, które klienci dostają podczas konsultacji stosują później samodzielnie w domu. Klienci, którzy korzystają z konsultacji kosmetologicznych w moim gabinecie są zadowoleni i cenią sobie, że  nareszcie wiedzą co stosować na skórę, nie muszą już sami podejmować decyzji który kosmetyk wybrać. A co najważniejsze widzą efekty zaleconych produktów i nie chcą zwalniać tempa. Często podejmują decyzje o wprowadzeniu zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej (które również mogę ci polecić), tak aby wspierać nawzajem wszystkie procesy.

Często klienci, którzy rozpoczęli proces dbania o skórę biorą się od razu za swoje ciało, za ruch, za odpowiednie żywienie, za higienę życia, sen. Kompleksowe wsparcie dla skóry, ciała i ducha to najlepsze co możemy dla siebie zrobić. Dobry kosmetolog również poleci nam warte uwagi miejsca, zaleci dietetyka, czasami psychologa, a czasami endokrynologa czy diabetologa, czy trenera personalnego.

Zapraszam serdecznie do skorzystania z konsultacji kosmetologicznych w Gabinecie Kosmetologii Anna Jurgielaniec.

Share.

Comments are closed.