KURACJA ŁĄCZONA

Odkryj moc złuszczania i pielęgnacji

Kuracja łączona stanowi połączenie dwóch zabiegów, pierwsza część zabiegu to zabieg z kwasami na twarz, szyję lub dekolt (zabieg złuszczający), a druga część to zabieg pielęgnacyjny na twarz, szyję lub dekolt. Dzięki temu połączeniu taki zabieg zadziała na wielu płaszczyznach jednocześnie, wyraźnie poprawiając kondycję skóry. To zabieg „dopalacz”, który pomaga w szybszym osiągnięciu rezultatów.

Zarówno kwasy, jak i kosmetyki pielęgnacyjne dobieram indywidualnie – tak, aby wpisać się w potrzeby skóry oraz oczekiwania pacjenta.

Kuracja łączona dostępna jest w  wariancie podstawowym i premium.

Kosmetolog Anna Jurgielaniec Koszalin
Kosmetolog Anna Jurgielaniec Koszalin

Zabieg z kwasami + zabieg pielęgnacyjny podczas jednej wizyty

Zabieg premium, to zabieg na twarz, szyję lub dekolt, który uwzględnia kosmetyki marek premium. Kosmetyki marek premium bazują na zaawansowanych technologiach, wykorzystują bardziej skoncentrowane składniki aktywne. Wszystko po to, aby zapewnić doskonałe efekty w krótszym czasie.

Zabieg podstawowy skupia się na podstawowych produktach do pielęgnacji skóry. To minimum dla skóry, który daje dobre efekty. Taki zabieg również może dotyczyć  twarzy, szyi lub/i dekoltu. 

Wskazania do zabiegu:

Kuracja łączona to zabieg bezpieczny i skuteczny dla każdego rodzaju skóry.

Ten zabieg szczególnie polecam m.in. w przypadku:

 • trądziku,
 • przebarwień,
 • zmarszczek,
 • naczynek, 
 • przebarwień pozapalnych,
 • wrażliwości,
 • utraty nawilżenia,
 • utraty jędrności.
Kosmetolog Anna Jurgielaniec Koszalin
Kosmetolog Anna Jurgielaniec Koszalin

Co jeszcze warto wiedzieć?

Wskazań jest znacznie więcej, które dotyczą nie tylko skóry twarzy. Świetnie sprawdzi się w przypadku innych części ciała.

Jeśli zobaczę, że Twoja skóra potrzebuje takiego wsparcia, zaproponuję kurację łączoną. Jako że sama dobieram kosmetyki – na podstawie wywiadu kosmetologicznego – mogę regulować siłę wykorzystywanych składników aktywnych. Dzięki temu zabieg ma szerokie spektrum działania

Przebiegu zabiegu:

Kuracja łączona składa się z następujących etapów:

Ile trwa zabieg?

Sama procedura trwa 30-65 minut, jednak na zabieg należy zarezerwować znacznie więcej czasu. Kurację poprzedza konsultacja kosmetologiczna, podczas której poznaję potrzeby skóry, informuję o wskazaniach i przeciwwskazaniach, możliwych do osiągnięcia efektach, sposobach pielęgnacji domowej.

Efekty zabiegu:

Kuracja łączona to prawdziwe combo dla skóry. Możesz spodziewać się m.in.:

 • lepszego nawilżenia,
 • wyraźnego odżywienia,
 • wyrównania kolorytu i rozjaśnienia przebarwień,
 • widocznego wygładzenia, 
 • poprawy jędrności skóry.
Kosmetolog Anna Jurgielaniec Koszalin
Kosmetolog Anna Jurgielaniec Koszalin

Skóra nabiera zdrowego wyglądu i zostaje pozbawiona niedoskonałości.

Skontaktuj się ze mną – opowiedz mi o swojej skórze. Zadzwoń, by ustalić dogodny termin wizyty – razem dobierzemy najbardziej dogodny termin.

Dołącz do grona osób, którym pomogłam:

- Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec
- Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Zabiegi pielęgnacyjne

Jeśli szukasz gabinetu kosmetologicznego, w którym wykonywane są indywidualnie dobierane zabiegi pielęgnacyjne, znajdujesz się we właściwym miejscu. Zabieg pielęgnacyjny to kuracja przeprowadzana z wykorzystaniem kosmetyków. Doskonale uzupełnia efekty kuracji złuszczających, przywracając skórze zdrowy wygląd.

Kosmetolog ANNA JURGIELANIEC KOSZALIN KOSMETOLOG

Konsultacje kosmetologiczne

Czujesz, że jestem w stanie pomóc Ci uporać się z problemami skórnymi? Możesz odwiedzić mnie w Koszalinie lub online. To, że nie mieszkasz w Koszalinie i nie możemy spotkać się osobiście, wcale nie jest przeszkodą. Z myślą o osobach, które potrzebują profesjonalnego wsparcia, uruchomiłam konsultacje kosmetologiczne online

Zabiegi złuszczające w salonie kosmetologicznym Anny Jurgielaniec w Koszalinie

Zabiegi złuszczające

Masz trądzik, przebarwienia, oznakami starzenia, blizny, suchą skórę? Twoja skóra potrzebuje solidnego wsparcia, które zapewnią zabiegi złuszczające (pracuję z nimi od 15 lat i robią dobrą robotę). Przeprowadzane z wykorzystaniem kwasu lub mieszaniny substancji chemicznych, odsłonią jeszcze piękniejszą skórę – bez niedoskonałości, oczyszczą i zadbają skórę na każdym procesie regeneracji.

Ostatnie wpisy na blogu

Wejdź do kosmetologicznego świata, by otrzymać porcję merytorycznej wiedzy i ciekawostek.