C. Wojciechowska
C. Wojciechowska
2022-03-29
Polecam
Sylwia Mekrouda
Sylwia Mekrouda
2022-02-22
Korzystałam z pomocy w doborze kosmetyków indywidualnie do cery, bardzo polecam. Efekty są znaczne: zmniejszenie zaczerwienienia, wygładzenie porów, poprawa kolorytu. Kosmetyki w ofercie bardzo dobre, w różnych cenach. Każdy dobierze coś dla siebie 🙂 polecam!
waseem shahzad
waseem shahzad
2022-01-23
Natalia Grajper
Natalia Grajper
2022-01-22
Paulina Yu
Paulina Yu
2022-01-03
Dzięki Pani Ani moja skóra wygląda o niebo lepiej niż przed pierwszą konsultacją. Po wykonanych zabiegach oczyszczania mam spokój z wypryskami i zmianami skórnymi. Do tego dzięki kremą do twarzy uporałam się z wiecznie przesuszoną skóra. Polecam każdemu kto chcę uporać się z takimi problemami.
Dominika Mendrek
Dominika Mendrek
2021-12-27
Dzięki Pani Ani oprócz zmiany podejścia do swojej pielęgnacji, zrobiłam też pierwsze badanka, a te z kolei dały mi bodziec do pogłębienia tematu, co w ostateczności przyczyniło się do zdiagnozowania u mnie jednostki chorobowej, która ma wpływ na zły stan cery. Dziękuję! 🙂
A “-f-” F
A “-f-” F
2021-12-27
Profesjonalizm i pełna opieka w trakcie jak i po zabiegach. Polecam. Agnieszka
Pola Kawęcka
Pola Kawęcka
2021-12-03
Moja skóra jest pod opieką Pani Ani już od kilku lat i przeszła całkowitą metamorfozę, mimo że wcześniej nic nie pomagało na kłopoty skórne. Indywidualne podejście, pasja i dużo dużo ciepła 😊 Pani Ania to kosmetolog z powołania - po zauważeniu nowych zmian na skórze skierowała mnie też na badania krwi i do lekarza, dzięki czemu mogłam zacząć leczenie ( żaden lekarz wcześniej nie zwrócił uwagi na te objawy). Zawsze będę za to bardzo wdzięczna!😊
Maria Kij
Maria Kij
2021-11-16
I highly recommend Anna, especially if you are dealing with any kind of skin issues. Anna is skilled and knowledgeable, you can tell that skin care is her passion. She advised me well, diagnosed my problem & matched the appropriate cosmetics. It is very comfortable she does also online consultations! I continue using her services as I can clearly see my skin looks so much better if I follow her advices.

Skoro już tu jesteś i czujesz, że potrzebujesz mojego wsparcia, wykorzystaj ten moment. Zaufaj mi i już teraz umów się na konsultację kosmetologiczną – w moim gabinecie lub online – by rozpocząć wyprawę po zdrową skórę. Skontaktuj się, by ustalić dogodny termin wizyty – razem dobierzemy najbardziej dogodny termin.

Nadal się wahasz? Poznaj opinie osób, które już korzystały z moich usług:
Do zobaczenia w gabinecie kosmetologicznym w Koszalinie lub na konsultacji online.