Usługi kosmetologiczne – cennik

Każda skóra ma specyficzne potrzeby i oczekuje odpowiedniego traktowania. Dlatego w moim gabinecie możesz liczyć na odpowiednio dopasowane usługi kosmetologiczne do potrzeb Twojej skóry. 

Do swojej pracy zawsze podchodzę indywidualnie, więc trudno wskazać konkretny cennik. Jednak zdaję sobie sprawę z tego, że chcesz poznać choćby orientacyjne ceny za usługi kosmetologiczne.

Konsultacja kosmetologiczna w gabinecie – 300 zł

Konsultacja kosmetologiczna obejmuje szczegółowy wywiad, analizę potrzeb skóry, opracowanie dopasowanej terapii.

Kolejna konsultacja kosmetologiczna w gabinecie – 100zł

Jeśli od pierwszej konsultacji kosmetologicznej nie minie więcej niż 12 miesięcy, za kolejną wizytę zapłacisz 100 zł. Podczas spotkania omówimy efekty przeprowadzonych do tej pory działań, dobierzemy nową terapię, wybierzemy nowe kosmetyki.

Jeśli podczas kolejnej konsultacji kosmetologicznej zakupisz dobrane przeze mnie kosmetyki dostępne w moim gabinecie na kwotę powyżej 1000 zł, ta konsultacja będzie bezpłatna.

Dzięki temu zyskujesz podwójnie – od razu możesz wdrożyć indywidualną pielęgnację i zaoszczędzić na konsultacji.

Konsultacja kosmetologiczna online – 300 zł

Konsultację kosmetologiczną mogę przeprowadzić online – niezależnie od tego, gdzie mieszkasz. Podczas rozmowy zbiorę szczegółowy wywiad, wykonam analizę potrzeb skóry i opracuję dopasowaną terapię.

Kolejna konsultacja kosmetologiczna online – 200 zł

Jeśli od pierwszej konsultacji kosmetologicznej online nie minie więcej niż 12 miesięcy, za kolejną wizytę online zapłacisz 200 zł. W trakcie rozmowy omówimy efekty przeprowadzonych do tej pory działań, dobierzemy nową terapię, wybierzemy nowe kosmetyki.

Doradztwo kosmetologiczne – bezpłatnie

Jeśli regularnie korzystasz z przeprowadzanych przeze mnie zabiegów, za doradztwo kosmetologiczne nie zapłacisz nic. Chętnie udzielę Ci dodatkowych porad, rozwieję wątpliwości, pomogę dobrać odpowiednie kosmetyki, które spotęgują efekty zabiegów.

Zabiegi na twarz – 300-380 zł

Ostateczna cena uzależniona jest od rodzaju zabiegu, którego będzie potrzebować Twoja skóra. Może to być peeling chemiczny albo kuracja pielęgnacyjna.

Zabiegi na pozostałe części ciała – cena ustalana indywidualnie

Każde ciało wymaga innego rodzaju zabiegu, dlatego cena ustalana indywidualnie – na podstawie konkretnych potrzeb skóry.

Masz dodatkowe pytania? A może chcesz umówić się na konsultację kosmetologiczną? Dzwoń lub pisz – jestem tutaj po to, aby Ci pomóc w walce o zdrową i promienną skórę. Od teraz to także mój cel.