Usługi kosmetologiczne – cennik

Każda skóra ma specyficzne potrzeby i oczekuje odpowiedniego traktowania. Dlatego w moim gabinecie możesz liczyć na odpowiednio dopasowane usługi kosmetologiczne do potrzeb Twojej skóry. 

Do swojej pracy zawsze podchodzę indywidualnie, więc trudno wskazać konkretny cennik. Jednak zdaję sobie sprawę z tego, że chcesz poznać choćby orientacyjne ceny za usługi kosmetologiczne.

Konsultacja kosmetologiczna w gabinecie (pierwsza wizyta) – 333 zł

Konsultacja kosmetologiczna w gabinecie obejmuje szczegółowy wywiad, analizę potrzeb skóry, opracowanie dopasowanej terapii. Spotkajmy się w moim gabinecie kosmetologicznym w Koszalinie, bym mogła Ci pomóc. Na konsultację poświęć mi 60 minut – tyle potrzebuję, aby dowiedzieć się wszystkiego o Twoje skórze. 

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że czasami 1 godzina to zdecydowanie za mało, aby zgłębić się w problemy Twojej skóry i Twoje oczekiwania.

Jeśli zachodzi taka potrzeba, konsultację kosmetologiczną możemy przedłużyć – nawet do 90-120 minut. Chociaż będzie się to wiązać z wyższym kosztem wizyty (388 zł dla 90 minut oraz 444 zł dla 120 minut), warto. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że dobrze poznałam Twoją skórę, co przełoży się na lepsze i szybsze efekty.

Tego, ile będzie trwać wizyta, nie da się przewidzieć.  Dlatego przygotuj się, że spotkanie ze mną może zająć nawet 120 minut. Zarezerwuj więc maksymalnie 2 godziny na szczerą rozmową, która będzie punktem startowym na mapie prowadzącej do zdrowo i piękniej wyglądającej skóry.

Konsultacja kosmetologiczna w gabinecie (następna wizyta) – 222 zł

Jeśli od ostatniej konsultacji kosmetologicznej nie minie więcej niż 3 miesiące, za następną wizytę zapłacisz tylko 222 zł. Podczas spotkania omówimy efekty przeprowadzonych do tej pory działań, dobierzemy nową terapię – jeśli zajdzie taka potrzeba.

Dla osób, które korzystają podczas następnej wizyty z zabiegów koszt wizyty to 111 zł. 

Konsultacja kosmetologiczna online – 444 zł 

Konsultacja kosmetologiczna  przeprowadzona online – niezależnie od tego, gdzie mieszkasz. Przed pierwszą rozmową wyślę do Ciebie szczegółowy formularz/kwestionariusz z pytaniami. Zapoznaję się z problemami Twojej skóry i opracowuję plan działania. Kontaktuję się z Tobą telefonicznie – konsultacje kosmetologiczne online trwają ok. 30 minut. To czas, który poświęcamy na omówieniu szczegółów i przedstawieniu propozycji indywidualnej pielęgnacji. Podpowiem też, jak stosować pielęgnację nawet wtedy, gdy masz niewiele czasu.

Konsultacja około zabiegowa – w cenie zabiegu

Poinformuję Cię o rodzaju i sposobie działania preparatów, które zastosuję do wykonania zabiegu; o sposobie ich aplikowania; przeciwwskazaniach do użycia; możliwych do osiągnięcia efektach; wszelkich następstwach; sposobie postępowania po wykonaniu zabiegu i czasie utrzymania się osiągniętego rezultatu).

Zabiegi na twarz

Zabieg złuszczający podstawowy – 333 zł 

Zabieg złuszczający premium – 411 zł

Zabieg pielęgnacyjny – 333 – 444 zł

Zabieg pielęgnacyjny premium – 444 – 555 zł 

Kuracja łączona premium – 444 – 777zł 

Ostateczna cena uzależniona jest od rodzaju zabiegu, którego będzie potrzebować Twoja skóra. Może to być peeling chemiczny, kuracja pielęgnacyjna albo terapia łączona. W razie pytań – zapytaj przed zabiegiem o cenę. 

Zabiegi na pozostałe części ciała – cena ustalana indywidualnie (wkrótce szczegółowy cennik)

Każde ciało wymaga innego rodzaju zabiegu, dlatego cena ustalana indywidualnie – na podstawie konkretnych potrzeb skóry. 

Masz dodatkowe pytania? A może chcesz umówić się na konsultację kosmetologiczną? Dzwoń lub pisz – jestem tutaj po to, aby Ci pomóc w walce o zdrową i promienną skórę. Od teraz to także mój cel.