Usługi kosmetologiczne – cennik

Każda skóra ma specyficzne potrzeby i oczekuje odpowiedniego traktowania. Dlatego w moim gabinecie możesz liczyć na odpowiednio dopasowane usługi kosmetologiczne do potrzeb Twojej skóry. 

Do swojej pracy zawsze podchodzę indywidualnie, więc trudno wskazać konkretny cennik. Jednak zdaję sobie sprawę z tego, że chcesz poznać choćby orientacyjne ceny za usługi kosmetologiczne.

Pierwsza konsultacja kosmetologiczna w gabinecie  – 333 zł

Konsultacja kosmetologiczna obejmuje szczegółowy wywiad, analizę potrzeb skóry, opracowanie dopasowanej terapii. Spotkajmy się w moim gabinecie kosmetologicznym w Koszalinie, bym mogła Ci pomóc. Na konsultację poświęć mi 60 minut – tyle potrzebuję, aby dowiedzieć się wszystkiego o Twoje skórze.

Kolejna konsultacja kosmetologiczna w gabinecie – 111 zł 

Jeśli od pierwszej konsultacji kosmetologicznej nie minie więcej niż 12 miesięcy, za kolejną wizytę zapłacisz tylko 111 zł. Podczas spotkania omówimy efekty przeprowadzonych do tej pory działań, dobierzemy nową terapię – jeśli zajdzie taka potrzeba. 

Jeśli po pierwszej konsultacji kosmetologicznej zakupisz dobrane przeze mnie kosmetyki dostępne w moim gabinecie na kwotę powyżej 1000 zł, kolejne spotkanie będzie bezpłatne.

Dzięki temu zyskujesz podwójnie – od razu możesz wdrożyć indywidualną pielęgnację i zaoszczędzić na kolejnej konsultacji.

Pierwsza konsultacja kosmetologiczna online – 333 zł

Konsultację kosmetologiczną mogę przeprowadzić online – niezależnie od tego, gdzie mieszkasz. Przed rozmową wyślę szczegółowy formularz/kwestionariusz z pytaniami. Zapoznaję się z problemami Twojej skóry i opracowuję plan działania. Kontaktuję się z Tobą telefonicznie – konsultacje kosmetologiczne online trwają ok. 15-20 minut. To czas, który poświęcamy na omówieniu szczegółów i przedstawieniu propozycji indywidualnej pielęgnacji. Podpowiem też, jak stosować pielęgnację nawet wtedy, gdy masz niewiele czasu.

Kolejna konsultacja kosmetologiczna online – 222 zł 

Jeśli od pierwszej konsultacji kosmetologicznej online nie minie więcej niż 12 miesięcy, za kolejną wizytę zapłacisz tylko 222 zł. Podczas spotkania omówimy efekty przeprowadzonych do tej pory działań, dobierzemy nową terapię – jeśli zajdzie taka potrzeba. 

Jeśli podczas kolejnej konsultacji kosmetologicznej online zakupisz dobrane przeze mnie kosmetyki dostępne w sklepie online (www.KosmetologOnline.pl) na kwotę powyżej 1000 zł, kolejne spotkanie będzie kosztowało tylko 111zł.

Doradztwo kosmetologiczne w gabinecie – bezpłatnie

Jeśli regularnie korzystasz z przeprowadzanych przeze mnie zabiegów, za doradztwo kosmetologiczne nie zapłacisz nic. Chętnie udzielę Ci dodatkowych porad, rozwieję wątpliwości, pomogę dobrać odpowiednie kosmetyki, które spotęgują efekty zabiegów.

Zabiegi na twarz

Zabieg złuszczający podstawowy – 330 zł 

Zabieg złuszczający urozmaicony – 410 zł

Zabieg pielęgnacyjny podstawowy – 330 – 430 zł

Zabieg pielęgnacyjny urozmaicony – 350 – 450 zł 

Kuracja łączona podstawowa – 450 – 600 zł 

Kuracja łączona urozmaicona – 550 – 700 zł 

Ostateczna cena uzależniona jest od rodzaju zabiegu, którego będzie potrzebować Twoja skóra. Może to być peeling chemiczny, kuracja pielęgnacyjna albo terapia łączona. W razie pytań – zapytaj przed zabiegiem o cenę. 

Zabiegi na pozostałe części ciała – cena ustalana indywidualnie (wkrótce szczegółowy cennik)

Każde ciało wymaga innego rodzaju zabiegu, dlatego cena ustalana indywidualnie – na podstawie konkretnych potrzeb skóry. 

Masz dodatkowe pytania? A może chcesz umówić się na konsultację kosmetologiczną? Dzwoń lub pisz – jestem tutaj po to, aby Ci pomóc w walce o zdrową i promienną skórę. Od teraz to także mój cel.

Gabinet Kosmetologii Koszalin Jurgielaniec