Kosmetolog Anna Jurgielaniec

Anna Jurgielaniec – Twój kosmetolog w Koszalinie

Twoja skóra jest dla Ciebie niezwykle cenna. Chcesz zatroszczyć się o nią jak najlepiej, dlatego chcesz oddać ją w profesjonalne ręce. Doskonale to rozumiem, więc pozwól, że się przedstawię.

Skoro tu jesteś, prawdopodobnie Twoja skóra potrzebuje wsparcia. Chętnie Ci pomogę – niezależnie od tego, z czym przychodzisz. Każdego dnia prowadzę konsultacje kosmetologiczne w Koszalinie – zarówno stacjonarnie w moim gabinecie, jak i online.

W kręgu moich zainteresowań leży przede wszystkim leczenie trądziku u dzieci i dorosłych, pielęgnacja skóry suchej, zaczerwienionej i wrażliwej oraz profilaktyka anti-aging. Jednak mam świadomość, że problemy skórne wybiegają znacznie dalej, dlatego jestem otwarta na szeroko pojętą pomoc kosmetologiczną.

Kosmetolog Anna Jurgielaniec Koszalin
Kosmetolog Anna Jurgielaniec Koszalin

Kosmetolog, któremu możesz zaufać

W 2007 roku ukończyłam kosmetologię na Akademii Medycznej w Bydgoszczy, a rok później otworzyłam gabinet kosmetologiczny, który nadal prowadzę.  Jednak pogłębiania wiedzy nie zakończyłam wraz z odebraniem dyplomu i rozpoczęciem pracy w gabinecie. Stale się rozwijam, bo kosmetologia jest dziedziną, która nie pozwala stać w miejscu.

Pielęgnacja skóry i dbanie o drugiego człowieka angażuję mnie w w 100%.

Nie będzie przesadą, jeśli powiem, że kosmetologia jest moją największą pasją.  Uwielbiam testować kosmetyki, aby poszukiwać coraz lepszych produktów.

 Tak też zdobywam dodatkową wiedzę i wiem, które kremy faktycznie działają, a które są zupełnie nietrafione. Dzięki temu mogę zaproponować Ci wyłącznie sprawdzone preparaty – dobrane z myślą o poprawie stanu Twojej skóry lub utrzymaniu jej w doskonałej kondycji (a nie tylko w przekazie reklamowym 😉 ). 

Pozwól mi zająć się Twoją skórą

Jako doświadczony kosmetolog w Koszalinie, zajmę się Twoim problemem. Wspólnie możemy przeżyć wyprawę po zdrową skórę.

Będę towarzyszyć Ci na drodze do poprawnej pielęgnacji. Pokażę, jak prawidłowo dbać o skórę i jakich kosmetyków używać, aby Twoja skóra odwdzięczyła się pięknym wyglądem. Pokażę Ci również jakich błędów unikać.

Chętnie stanę się Twoim przewodnikiem w podróży po zdrową skórę. Przeprowadzę korzystne zabiegi, które przywrócą jej zdrowy wygląd. Wiedz, że mamy wspólny cel.  Najpierw chcę zaprzyjaźnić się z Twoją skórą, bym mogła wytyczyć ścieżkę, która zaprowadzi nas do punktu końcowego.

Skontaktuj się ze mną, by umówić się na spotkanie w gabinecie kosmetologicznym w Koszalinie lub na wizytę online.

Kosmetolog Anna Jurgielaniec Koszalin

Opinie na temat newslettera

"Newsletter Pani Anny jest inny niż wszystkie. Jest cudownym uzupełnieniem jej gabinetu kosmetologicznego, który prowadzi z pasją. Pani Anna w newsletterze dzieli się dużą wiedzą na temat skóry i jej pielęgnacji. Dla mnie jest to uzupełnienie bloga, który prowadzi wyjątkowo często, bo aż 3 razy w tygodniu. To super baza wiedzy i poradnik dla każdego."
Kosmetolog Anna Jurgielaniec Koszalin
Aneta
Wizażystka