Gabinet Kosmetologii Anna Jurgielaniec Koszalin

Nie tylko zabiegi kosmetologiczne

Witam Cię w moim gabinecie kosmetologicznym. Nazywam się Anna Jurgielaniec i jestem kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem.

Bez względu na to, z jakim problemem skórnym się zmagasz, służę swoim wsparciem. Doskonale wiem, że każda skóra jest inna, a moje doświadczenie pokazuje, że bazowanie na uniwersalnych procedurach pielęgnacyjnych nie zawsze zdaje egzamin. Dlatego możesz liczyć na indywidualne podejście – plan pielęgnacji zawsze opracowuję pod kątem konkretnych potrzeb.

- Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec
- Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Więcej niż zabiegi kosmetologiczne

Na przestrzeni swojej kilkunastoletniej praktyki pomogłam tysiącom osób dotrzeć do celu – do pięknie i zdrowo wyglądającej skóry. Jeśli tylko zechcesz, i Ciebie zabiorę w taką podróż.

  • Stanę się Twoim przewodnikiem – udzielę wskazówek, dotyczących prawidłowej pielęgnacji, dobiorę odpowiednie zabiegi złuszczające i pielęgnacyjne oraz zaproponuję właściwe kosmetyki do codziennego stosowania.

  • Zamienię się w Twojego towarzysza – z przyjemnością będę obserwować pozytywne zmiany zachodzące w Twojej skórze. Na każdym etapie możesz na mnie liczyć – zawsze znajdę czas na konsultację.

Nasza znajomość nie skończy się wraz z zakończeniem serii zabiegów czy osiągnięciu oczekiwanych efektów. Cały czas możesz korzystać z mojego doświadczenia i wiedzy – dzielę się nimi na moim blogu kosmetologicznym i w wysyłanym do Ciebie newsletterze.

Przyjmij moje zaproszenie do wspólnej wyprawy – sprawdź, jak mogę Ci pomóc.

Skontaktuj się ze mną, by umówić się na spotkanie w gabinecie kosmetologicznym w Koszalinie lub na wizytę online.

Opinie na temat newslettera

"Newsletter Pani Anny jest inny niż wszystkie. Jest cudownym uzupełnieniem jej gabinetu kosmetologicznego, który prowadzi z pasją. Pani Anna w newsletterze dzieli się dużą wiedzą na temat skóry i jej pielęgnacji. Dla mnie jest to uzupełnienie bloga, który prowadzi wyjątkowo często, bo aż 3 razy w tygodniu. To super baza wiedzy i poradnik dla każdego."
Kosmetolog Anna Jurgielaniec Koszalin
Aneta
Wizażystka