Konsultacja kosmetologiczna online

Konsultacja kosmetologiczna online

Czujesz, że jestem w stanie pomóc Ci uporać się z problemami skórnymi? To, że nie mieszkasz w Koszalinie i nie możemy spotkać się osobiście, wcale nie jest przeszkodą. Z myślą o osobach, które potrzebują profesjonalnego wsparcia, uruchomiłam konsultacje kosmetologiczne online. 

Konsultacje online – krok w stronę piękniejszej skóry

Konsultacja online to 30-60 minutowa rozmowa, podczas której omówimy potrzeby Twojej skóry. Wtedy też otrzymasz ode mnie zalecenia co do dalszej pielęgnacji – zestaw kosmetyków czy listę zabiegów do wykonania.

Zanim odbędziemy rozmowę w wyznaczonym terminie, otrzymasz ode mnie formularz – kilka pytań, które pozwolą mi lepiej poznać Twoją skórę i Twoje oczekiwania. Na tej podstawie opracuję plan, który omówimy wspólnie podczas telefonicznej konsultacji.

Porozmawiajmy o Twoje skórze niezależnie od tego, jak duża odległość nas dzieli.

Umów się na konsultacje kosmetologiczne online – razem dobierzemy najbardziej dogodny termin.

Anna Jurgielaniec kosmetolog Koszalin

Dołącz do grona osób, którym pomogłam:

Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Opinie na temat newslettera

Newsletter Pani Anny jest inny niż wszystkie. Jest cudownym uzupełnieniem jej gabinetu kosmetologicznego, który prowadzi z pasją. Pani Anna w newsletterze dzieli się dużą wiedzą na temat skóry i jej pielęgnacji. Dla mnie jest to uzupełnienie bloga, który prowadzi wyjątkowo często, bo aż 3 razy w tygodniu. To super baza wiedzy i poradnik dla każdego.
Kosmetolog Anna Jurgielaniec Koszalin
Aneta
Wizażystka

Usługi kosmetologiczne Anna Jurgielaniec Koszalin

Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Zabiegi pielęgnacyjne

Jeśli szukasz gabinetu kosmetologicznego, w którym wykonywane są indywidualnie dobierane zabiegi pielęgnacyjne, znajdujesz się we właściwym miejscu. Zabieg pielęgnacyjny to kuracja przeprowadzana z wykorzystaniem kosmetyków. Doskonale uzupełnia efekty kuracji złuszczających, przywracając skórze zdrowy wygląd.

Kosmetolog ANNA JURGIELANIEC KOSZALIN KOSMETOLOG

Konsultacje kosmetologiczne

Czujesz, że jestem w stanie pomóc Ci uporać się z problemami skórnymi? Możesz odwiedzić mnie w Koszalinie lub online. To, że nie mieszkasz w Koszalinie i nie możemy spotkać się osobiście, wcale nie jest przeszkodą. Z myślą o osobach, które potrzebują profesjonalnego wsparcia, uruchomiłam konsultacje kosmetologiczne online

Zabiegi złuszczające w salonie kosmetologicznym Anny Jurgielaniec w Koszalinie

Zabiegi złuszczające

Masz trądzik, przebarwienia, oznakami starzenia, blizny, suchą skórę? Twoja skóra potrzebuje solidnego wsparcia, które zapewnią zabiegi złuszczające (pracuję z nimi od 15 lat i robią dobrą robotę). Przeprowadzane z wykorzystaniem kwasu lub mieszaniny substancji chemicznych, odsłonią jeszcze piękniejszą skórę – bez niedoskonałości, oczyszczą i zadbają skórę na każdym procesie regeneracji.

Ostatnie wpisy na blogu

Wejdź do kosmetologicznego świata, by otrzymać porcję merytorycznej wiedzy i ciekawostek.