Dlaczego ja

Twoja skóra jest dla Ciebie niezwykle cenna. To zrozumiałe, że jej profesjonalną pielęgnację chcesz oddać w ręce nieprzypadkowej osoby. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, więc pozwól mi zapracować na Twoje zaufanie.

Kosmetolog z powołania

Kosmetologia od zawsze jest w moim sercu, dlatego śmiało mogę powiedzieć, że jestem kosmetologiem z powołania. Żaden pacjent nie jest mi obojętny. Zawsze angażuję się w 100%, bo tylko wtedy jestem w stanie obserwować spektakularne efekty wspólnej pracy.

Kosmetolog z holistycznym podejściem

Wyróżnia mnie holistyczne podejście. Na swoich pacjentów patrzę całościowo. Zamiast skupiać się wyłącznie na problemach skórnych, uwzględniam też stan zdrowia. Mam świadomość, że niektóre przypadłości mają związek z chorobami ogólnoustrojowymi.

W wielu przypadkach sugeruję pacjentom specjalistyczną konsultację lekarską czy wykonanie podstawowych badań. Wiem, że mnóstwo problemów skórnych ma swój początek właśnie w kondycji organizmu, a nie wynika z błędów pielęgnacyjnych.

Kosmetolog ANNA JURGIELANIEC KOSZALIN KOSMETOLOG
- Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Kosmetolog bazujący na sprawdzonych kosmetykach

Od 15 lat obserwuję zróżnicowane potrzeby ludzi w zakresie pielęgnacji ich skóry. I na tej podstawie – wraz z każdym nowym pacjentem – opracowuję nowsze i doskonalsze rozwiązania, dzięki którym mogę osiągnąć założone efekty. Dlatego kosmetyki, które wybieram do pracy, nie są przypadkowe. Bazuję wyłącznie na profesjonalnych produktach cenionych marek – dobieram je pod kątem wysokiej skuteczności. Uwzględniam tylko te preparaty, których składniki rzeczywiście będą w stanie zmierzyć się z konkretnymi problemami skóry. Zawsze szukam najlepszych jakościowo produktów, które spełnią moje wysokie oczekiwania, nierzadko testując je na sobie. Mają naprawdę działać, a nie obiecywać rezultaty.

Ogromną uwagę przykładam do składu INCI kosmetyków do pielęgnacji domowej i zabiegowej. Są to preparaty bez zbędnej chemii, która – wszechobecna – już wystarczająco niszczy planetę i zdrowie. Moje wieloletnie doświadczenie pokazuje, że na rynku istnieją dobre kosmetyki – odpowiednie dla skóry i neutralne dla środowiska.

W moim gabinecie kosmetologicznym można kupić kosmetyki, które polecam swoim pacjentom i które wykorzystuję w zabiegach. Są to sprawdzone preparaty – przetestowane przez lata współpracy z pacjentami. Fakt, że je sprzedaję, stanowi wyłącznie dodatkowe ułatwienie dla osób, którym zależy na profesjonalnej pielęgnacji i jest wyrazem troski o nich. Opcję zakupu wprowadziłam na życzenie moich pacjentów. Decydując się na zakup u mnie, mają nie tylko pewność sprawdzonego pochodzenia, ale również prawidłowego przechowywania.

Ponadto zależy mi na tym, aby w moim gabinecie mogli od razu nabyć te preparaty, które rzeczywiście będą dopasowane do indywidualnych potrzeb skóry. Dzięki temu domową pielęgnację można zacząć od razu – bez zbędnego oczekiwania na dostawę produktów.

Kosmetolog inny niż wszyscy​

Nie działam jak większość kosmetologów. Nie mam zwyczaju wykonywania zabiegów sugerowanych przez pacjentów. Owszem, wsłuchuję się w ich doświadczenia z przeprowadzonymi niegdyś zabiegami. Jednak – po dokładnej analizie – przeprowadzam wyłącznie te kuracje, których faktycznie potrzebuje skóra.

Specjalizuję się w zabiegach z kwasami, ponieważ skrywa się w nich ogromny potencjał pielęgnacyjny i leczniczy. Nie tylko złuszczają martwy naskórek, ale też odmładzają i pomagają walczyć z trądzikiem.

Za każdym razem zabieg dobieram indywidualnie – tylko wtedy jestem w stanie dać gwarancję na efekty. Skuteczność mojego sposobu działania potwierdzają moi pacjenci – to setki osób, którym pomogłam na przestrzeni lat mojej aktywności. Po to, aby osiągnąć jak najlepsze efekty.

Z branżą beauty jestem mocno związana od kilkunastu lat. Jest ona tak mocno nasycona, że trudno się odnaleźć w gąszczu kosmetyków i zabiegów. Ja daję kompleksową opiekę kosmetologiczną, cały czas szukając coraz lepszych i nowszych rozwiązań. Wszystko po to, aby jak najlepiej pomóc swoim pacjentom.

Twoja skóra jest dla mnie najważniejsza.

Kosmetolog Anna Jurgielaniec Koszalin
Kosmetolog Anna Jurgielaniec Koszalin

Rozpocznij ze mną podróż – wspólnie osiągniemy cel, na jakim Ci zależy. Umów się na wizytę do gabinetu kosmetologicznego w Koszalinie lub na wizytę online.

Dołącz do grona osób, którym pomogłam:

- Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Usługi kosmetologiczne Anna Jurgielaniec Koszalin

- Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Zabiegi pielęgnacyjne

Jeśli szukasz gabinetu kosmetologicznego, w którym wykonywane są indywidualnie dobierane zabiegi pielęgnacyjne, znajdujesz się we właściwym miejscu. Zabieg pielęgnacyjny to kuracja przeprowadzana z wykorzystaniem kosmetyków. Doskonale uzupełnia efekty kuracji złuszczających, przywracając skórze zdrowy wygląd.

Kosmetolog ANNA JURGIELANIEC KOSZALIN KOSMETOLOG

Konsultacje kosmetologiczne

Czujesz, że jestem w stanie pomóc Ci uporać się z problemami skórnymi? Możesz odwiedzić mnie w Koszalinie lub online. To, że nie mieszkasz w Koszalinie i nie możemy spotkać się osobiście, wcale nie jest przeszkodą. Z myślą o osobach, które potrzebują profesjonalnego wsparcia, uruchomiłam konsultacje kosmetologiczne online

Zabiegi złuszczające w salonie kosmetologicznym Anny Jurgielaniec w Koszalinie

Zabiegi złuszczające

Masz trądzik, przebarwienia, oznakami starzenia, blizny, suchą skórę? Twoja skóra potrzebuje solidnego wsparcia, które zapewnią zabiegi złuszczające (pracuję z nimi od 15 lat i robią dobrą robotę). Przeprowadzane z wykorzystaniem kwasu lub mieszaniny substancji chemicznych, odsłonią jeszcze piękniejszą skórę – bez niedoskonałości, oczyszczą i zadbają skórę na każdym procesie regeneracji.

Ostatnie wpisy na blogu

Wejdź do kosmetologicznego świata, by otrzymać porcję merytorycznej wiedzy i ciekawostek.

Opinie na temat newslettera

Newsletter Pani Anny jest inny niż wszystkie. Jest cudownym uzupełnieniem jej gabinetu kosmetologicznego, który prowadzi z pasją. Pani Anna w newsletterze dzieli się dużą wiedzą na temat skóry i jej pielęgnacji. Dla mnie jest to uzupełnienie bloga, który prowadzi wyjątkowo często, bo aż 3 razy w tygodniu. To super baza wiedzy i poradnik dla każdego.
Kosmetolog Anna Jurgielaniec Koszalin
Aneta
Wizażystka