Dlaczego ja

Twoja skóra jest dla Ciebie niezwykle cenna. To zrozumiałe, że jej profesjonalną pielęgnację chcesz oddać w ręce nieprzypadkowej osoby. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, więc pozwól mi zapracować na Twoje zaufanie.

Kosmetolog z powołania

Kosmetologia od zawsze jest w moim sercu, dlatego śmiało mogę powiedzieć, że jestem kosmetologiem z powołania. Żaden pacjent nie jest mi obojętny. Zawsze angażuję się w 100%, bo tylko wtedy jestem w stanie obserwować spektakularne efekty wspólnej pracy.

Kosmetolog z holistycznym podejściem

Wyróżnia mnie holistyczne podejście. Na swoich pacjentów patrzę całościowo. Zamiast skupiać się wyłącznie na problemach skórnych, uwzględniam też stan zdrowia. Mam świadomość, że niektóre przypadłości mają związek z chorobami ogólnoustrojowymi.

W wielu przypadkach sugeruję pacjentom specjalistyczną konsultację lekarską czy wykonanie podstawowych badań. Wiem, że mnóstwo problemów skórnych ma swój początek właśnie w kondycji organizmu, a nie wynika z błędów pielęgnacyjnych.

Kosmetolog bazujący na sprawdzonych kosmetykach

Od 15 lat obserwuję zróżnicowane potrzeby ludzi w zakresie pielęgnacji ich skóry. I na tej podstawie – wraz z każdym nowym pacjentem – opracowuję nowsze i doskonalsze rozwiązania, dzięki którym mogę osiągnąć założone efekty. Dlatego kosmetyki, które wybieram do pracy, nie są przypadkowe. Bazuję wyłącznie na profesjonalnych produktach cenionych marek – dobieram je pod kątem wysokiej skuteczności. Uwzględniam tylko te preparaty, których składniki rzeczywiście będą w stanie zmierzyć się z konkretnymi problemami skóry. Zawsze szukam najlepszych jakościowo produktów, które spełnią moje wysokie oczekiwania, nierzadko testując je na sobie. Mają naprawdę działać, a nie obiecywać rezultaty.

Ogromną uwagę przykładam do składu INCI kosmetyków do pielęgnacji domowej i zabiegowej. Są to preparaty bez zbędnej chemii, która – wszechobecna – już wystarczająco niszczy planetę i zdrowie. Moje wieloletnie doświadczenie pokazuje, że na rynku istnieją dobre kosmetyki – odpowiednie dla skóry i neutralne dla środowiska.

W moim gabinecie kosmetologicznym można kupić kosmetyki, które polecam swoim pacjentom i które wykorzystuję w zabiegach. Są to sprawdzone preparaty – przetestowane przez lata współpracy z pacjentami. Fakt, że je sprzedaję, stanowi wyłącznie dodatkowe ułatwienie dla osób, którym zależy na profesjonalnej pielęgnacji i jest wyrazem troski o nich. Opcję zakupu wprowadziłam na życzenie moich pacjentów. Decydując się na zakup u mnie, mają nie tylko pewność sprawdzonego pochodzenia, ale również prawidłowego przechowywania.

Ponadto zależy mi na tym, aby w moim gabinecie mogli od razu nabyć te preparaty, które rzeczywiście będą dopasowane do indywidualnych potrzeb skóry. Dzięki temu domową pielęgnację można zacząć od razu – bez zbędnego oczekiwania na dostawę produktów.

Kosmetolog inny niż wszyscy

Nie działam jak większość kosmetologów. Nie mam zwyczaju wykonywania zabiegów sugerowanych przez pacjentów. Owszem, wsłuchuję się w ich doświadczenia z przeprowadzonymi niegdyś zabiegami. Jednak – po dokładnej analizie – przeprowadzam wyłącznie te kuracje, których faktycznie potrzebuje skóra.

Specjalizuję się w zabiegach z kwasami, ponieważ skrywa się w nich ogromny potencjał pielęgnacyjny i leczniczy. Nie tylko złuszczają martwy naskórek, ale też odmładzają i pomagają walczyć z trądzikiem.

Za każdym razem zabieg dobieram indywidualnie – tylko wtedy jestem w stanie dać gwarancję na efekty. Skuteczność mojego sposobu działania potwierdzają moi pacjenci – to setki osób, którym pomogłam na przestrzeni lat mojej aktywności. Po to, aby osiągnąć jak najlepsze efekty. 

Z branżą beauty jestem mocno związana od kilkunastu lat. Jest ona tak mocno nasycona, że trudno się odnaleźć w gąszczu kosmetyków i zabiegów. Ja daję kompleksową opiekę kosmetologiczną, cały czas szukając coraz lepszych i nowszych rozwiązań. Wszystko po to, aby jak najlepiej pomóc swoim pacjentom.

Twoja skóra jest dla mnie najważniejsza.

Rozpocznij ze mną podróż – wspólnie osiągniemy cel, na jakim Ci zależy. Umów się na wizytę do gabinetu kosmetologicznego w Koszalinie lub na wizytę online.