LEKSYKON KOSMETYCZNY

Leksykon kosmetyczny

Czym się różni krem zwykły od kremu z kwasami? Czym się charakteryzuje balsam do ciała a mleczko do ciała? Co w tym wszystkim robi jeszcze krem do ciała? Jak jest różnica? Czym jest scrub do ciała? A czym krem do rąk? Często zadajecie te pytania. Specjalnie z myślą o Was stworzyłam te definicje. Na czym polega różnica między maseczką w kremie a maseczką w płachcie? Czym jest serum i czy może zastąpić krem do codziennego stosowania? Jaka jest różnica między żelem do mycia twarzy a pianką do mycia twarzy? Jakie zadanie spełnia w tym wszystkim płyn micelarny? A tonik? Czym się różni krem z retinolem od kremu z kwasami? Jakie zadanie spełnia scrub do twarzy? Czym się różni serum w ampułkach a w kroplomierzu?

Jeśli szukasz odpowiedzi na te i podobne pytania, znajdujesz się we właściwym miejscu. Specjalnie dla Ciebie stworzyłam leksykon kosmetyczny – krótkie wyjaśnienie pojęć, którymi posługuję się w gabinecie kosmetologicznym. Znajdziesz tu wszystkie rodzaje kosmetyków.

 Przygotowałam go po to, aby rozwiać wszelkie wątpliwości moich pacjentów, z którymi przeprowadzam wywiad kosmetologiczny i którym proponuję różnorodne kosmetyki dopasowane do potrzeb ich skóry.

Leksykon kosmetyczny będę sukcesywnie powiększać o kolejne definicje. Tak, aby już niebawem dać Ci dostęp do jedynego w swoim rodzaju vademecum. Niech będzie dla Ciebie źródłem wiedzy.

Poznaj znajdziesz najpopularniejsze pojęcia i definicje, które znajdują się w tej kategorii produktów:

Kosmetolog Anna Jurgielaniec Koszalin

Ostatnie wpisy na blogu

Wejdź do kosmetologicznego świata, by otrzymać porcję merytorycznej wiedzy i ciekawostek.