ZABIEGI PIELĘGNACYJNE

Zabiegi pielęgnacyjne – Koszalin

Twoja skóra nie potrzebuje silnego złuszczania? To nie powód, by rezygnować z zabiegów pielęgnacyjnych. Mniej inwazyjne i delikatne, są niezbędne do utrzymania cery w dobrej formie. Jeśli oddasz się w moje ręce, szybko przekonasz się o ich dobroczynnym działaniu.

Zabiegi pielęgnacyjne dobierane indywidualnie

Jeśli szukasz gabinetu kosmetologicznego, w którym wykonywane są indywidualnie dobierane zabiegi pielęgnacyjne, znajdujesz się we właściwym miejscu.

Kosmetolog Anna Jurgielaniec Koszalin
Kosmetolog Anna Jurgielaniec Koszalin

Co mnie wyróżnia?

Moje wieloletnie doświadczenie jako kosmetologa pokazuje, że najlepsze efekty przynoszą kuracje spersonalizowane. Są to zabiegi pielęgnacyjne, które bazują na aktywnych składnikach o właściwościach wycelowanych w potrzeby konkretnej skóry.

Chcesz dowiedzieć się, jakim zabiegom pielęgnacyjnym możesz poddać się w moim gabinecie? Najpierw opowiedz mi o swojej skórze – jej wymaganiach, problemach, oraz o dotychczasowej rutynie pielęgnacyjnej. Na tej podstawie będę mogła opracować indywidualny schemat zabiegów – skuteczny i bezpieczny.

Skontaktuj się ze mną – wspólnie dobierzemy zabiegi pielęgnacyjne, które podkreślą Twoje piękno. 

Usługi kosmetologiczne Anna Jurgielaniec Koszalin

Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Zabiegi pielęgnacyjne

Jeśli szukasz gabinetu kosmetologicznego, w którym wykonywane są indywidualnie dobierane zabiegi pielęgnacyjne, znajdujesz się we właściwym miejscu. Zabieg pielęgnacyjny to kuracja przeprowadzana z wykorzystaniem kosmetyków. Doskonale uzupełnia efekty kuracji złuszczających, przywracając skórze zdrowy wygląd.

Kosmetolog ANNA JURGIELANIEC KOSZALIN KOSMETOLOG

Konsultacje kosmetologiczne

Czujesz, że jestem w stanie pomóc Ci uporać się z problemami skórnymi? Możesz odwiedzić mnie w Koszalinie lub online. To, że nie mieszkasz w Koszalinie i nie możemy spotkać się osobiście, wcale nie jest przeszkodą. Z myślą o osobach, które potrzebują profesjonalnego wsparcia, uruchomiłam konsultacje kosmetologiczne online

Zabiegi złuszczające w salonie kosmetologicznym Anny Jurgielaniec w Koszalinie

Zabiegi złuszczające

Masz trądzik, przebarwienia, oznakami starzenia, blizny, suchą skórę? Twoja skóra potrzebuje solidnego wsparcia, które zapewnią zabiegi złuszczające (pracuję z nimi od 15 lat i robią dobrą robotę). Przeprowadzane z wykorzystaniem kwasu lub mieszaniny substancji chemicznych, odsłonią jeszcze piękniejszą skórę – bez niedoskonałości, oczyszczą i zadbają skórę na każdym procesie regeneracji.

Opinie na temat newslettera

Newsletter Pani Anny jest inny niż wszystkie. Jest cudownym uzupełnieniem jej gabinetu kosmetologicznego, który prowadzi z pasją. Pani Anna w newsletterze dzieli się dużą wiedzą na temat skóry i jej pielęgnacji. Dla mnie jest to uzupełnienie bloga, który prowadzi wyjątkowo często, bo aż 3 razy w tygodniu. To super baza wiedzy i poradnik dla każdego.
Kosmetolog Anna Jurgielaniec Koszalin
Aneta
Wizażystka

Ostatnie wpisy na blogu

Wejdź do kosmetologicznego świata, by otrzymać porcję merytorycznej wiedzy i ciekawostek.

Ekspresyjna mimika twarzy wpływa na zmarszczki mimiczne
Kosmetolog Anna Jurgielaniec

Zmarszczki mimiczne – jak z nimi walczyć?

Pojawiają się m.in. przy zewnętrznych kącikach oczu, między brwiami, na czole, wokół ust. Zmarszczki mimiczne, bo je mam na myśli, mogą występować nawet u osób młodych. Jak się pozbyć tego problemu – jak z nimi walczyć skutecznie? Oto kilka propozycji ode mnie.

Przeczytaj »