KONSULTACJA KOSMETOLOGICZNA

Konsultacja kosmetologiczna w Koszalinie

Pozwól mi poznać Twoje potrzeby i rozwiązać Twoje problemy skórne.

Sprawdź, w czym mogę Ci pomóc.

Problemy skórne to nie tylko kwestia estetyki, ale i uciążliwych objawów. Wiesz o tym z własnego doświadczenia – inaczej nie byłoby Cię w tym miejscu.

Cieszę się, że jesteś tutaj – to oznacza, że świadomie poszukujesz wsparcia. Chcesz uporać się z niedoskonałościami? Zależy Ci na poprawie kondycji skóry? Zamierzasz utrzymać stan cery, by długo cieszyć się młodzieńczym wyglądem?

Niezależnie od tego, z czym do mnie przychodzisz, pomogę Ci.

Jestem kosmetolożką – z wykształcenia i powołania. W swoim gabinecie udzielam konsultacji kosmetologicznych, podczas których „zaprzyjaźniam się” ze skórą. Poznaję jej problemy, odkrywam przyczyny i proponuję indywidualnie dobraną terapię.

Kiedy warto zgłosić się na konsultacje kosmetologiczne?

Konsultacje kosmetologiczne to pierwszy krok w stronę poprawy kondycji skóry – niezależnie od tego, z czym do mnie przychodzisz. Natychmiastowa pomoc, regularność i systematyczne stosowanie się do wskazówek zaprocentują – szybciej niż się tego spodziewasz.

Kosmetolog ANNA JURGIELANIEC KOSZALIN KOSMETOLOG

Zapraszam do mojego gabinetu w Koszalinie. Skontaktuj się, by ustalić dogodny termin wizyty – razem dobierzemy najbardziej dogodny termin.

Dołącz do grona osób, którym pomogłam:

Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Ostatnie wpisy na blogu

Wejdź do kosmetologicznego świata, by otrzymać porcję merytorycznej wiedzy i ciekawostek.

Usługi kosmetologiczne Anna Jurgielaniec Koszalin

Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Zabiegi pielęgnacyjne

Jeśli szukasz gabinetu kosmetologicznego, w którym wykonywane są indywidualnie dobierane zabiegi pielęgnacyjne, znajdujesz się we właściwym miejscu. Zabieg pielęgnacyjny to kuracja przeprowadzana z wykorzystaniem kosmetyków. Doskonale uzupełnia efekty kuracji złuszczających, przywracając skórze zdrowy wygląd.

Kosmetolog ANNA JURGIELANIEC KOSZALIN KOSMETOLOG

Konsultacje kosmetologiczne

Czujesz, że jestem w stanie pomóc Ci uporać się z problemami skórnymi? Możesz odwiedzić mnie w Koszalinie lub online. To, że nie mieszkasz w Koszalinie i nie możemy spotkać się osobiście, wcale nie jest przeszkodą. Z myślą o osobach, które potrzebują profesjonalnego wsparcia, uruchomiłam konsultacje kosmetologiczne online

Zabiegi złuszczające w salonie kosmetologicznym Anny Jurgielaniec w Koszalinie

Zabiegi złuszczające

Masz trądzik, przebarwienia, oznakami starzenia, blizny, suchą skórę? Twoja skóra potrzebuje solidnego wsparcia, które zapewnią zabiegi złuszczające (pracuję z nimi od 15 lat i robią dobrą robotę). Przeprowadzane z wykorzystaniem kwasu lub mieszaniny substancji chemicznych, odsłonią jeszcze piękniejszą skórę – bez niedoskonałości, oczyszczą i zadbają skórę na każdym procesie regeneracji.