Pierwsza wizyta

 

Nasza wspólna podróż zaczyna się już na pierwszej wizycie. Taka konsultacja kosmetologiczna jest niezbędna – stanowi doskonałą okazję do tego, abym mogła zaprzyjaźnić się z Twoją skórą. To konieczne, ponieważ bez podstawowych informacji o niej nie będę mogła dobrać odpowiednich zabiegów czy zestawu kosmetyków pielęgnacyjnych.

Pozwól mi poznać Twoją skórę

Jeśli chcesz przyjść do mnie, ponieważ chcesz poddać się konkretnej kuracji, nie będę mogła Ci pomóc. Zabiegi wykonuję wyłącznie po wcześniejszej konsultacji kosmetologicznej – tylko wtedy będą dopasowane do potrzeb Twojej skóry. Może i mam odmienne podejście niż inni kosmetolodzy, ale wiem, że mój sposób pracy procentuje. Zapewniam Cię, że wiem, co robię – Ty potrzebujesz starannie dobranej i przeprowadzonej terapii lub w 100% dopasowanego sposobu pielęgnacji, a nie przypadkowego zabiegu.

Zanim zacznę działać, muszę poznać Twoją skórę. Chcę wiedzieć, z jakimi problemami się boryka, jak wygląda jej codzienna pielęgnacja. Wiem, że bez takich informacji nie uda się osiągnąć założonego celu. To właśnie dlatego odpłatna konsultacja kosmetologiczna jest pierwszym etapem naszej wspólnej podróży.

Dlatego na pierwszą konsultację kosmetologiczną przygotuj:

– listę kosmetyków, których używasz – będzie jeszcze lepiej, jeśli zabierzesz je ze sobą;
– listę suplementów diety, które przyjmujesz;
– listę leków, które zażywasz stale lub doraźnie;
– wyniki badań laboratoryjnych z ostatnich 2 lat;
– listę zabiegów z zakresu kosmetologii, dermatologii, medycyny estetycznej – o ile masz takie zabiegi za sobą.

Pomocne będą również nazwy środków do prania, kosmetyków do stylizacji włosów czy preparatów do pielęgnacji ciała.

Pierwsza konsultacja kosmetologiczna będzie wymagać od Ciebie otwartości i szczerości. Nie bój się ze mną rozmawiać. Każdy szczegół jest dla mnie niezwykle cenną informacją – ten pozornie błahy, może być na wagę złota. Pamiętaj, że to Ty znasz swoją skórę jak nikt inny.

Jestem przekonana, że pierwsza wizyta w moim gabinecie będzie krokiem milowym w walce o skórę pozbawioną niedoskonałości. Wytyczymy konkretny cel, do którego będziemy wspólnie zmierzać – tak długo, dopóki go nie osiągniemy. Razem.

Jestem tu dla Ciebie.