Pierwsza wizyta (konsultacja kosmetologiczna)

Nasza wspólna podróż zaczyna się już na pierwszej wizycie. Taka konsultacja kosmetologiczna jest niezbędna – stanowi doskonałą okazję do tego, abym mogła zaprzyjaźnić się z Twoją skórą. To konieczne, ponieważ bez podstawowych informacji o niej nie będę mogła dobrać odpowiednich zabiegów i zestawu kosmetyków pielęgnacyjnych.

Pozwól mi poznać Twoją skórę

Jeśli chcesz przyjść do mnie, ponieważ chcesz poddać się konkretnej kuracji, nie będę mogła Ci pomóc. Zabiegi wykonuję wyłącznie po wcześniejszej konsultacji kosmetologicznej – tylko wtedy będą dopasowane do potrzeb Twojej skóry. Może i mam odmienne podejście niż inni kosmetolodzy, ale wiem, że mój sposób pracy procentuje. Zapewniam Cię, że wiem, co robię – Ty potrzebujesz starannie dobranej i przeprowadzonej terapii lub w 100% dopasowanego sposobu pielęgnacji, a nie przypadkowego zabiegu.

Zanim zacznę działać, muszę poznać Twoją skórę. Chcę wiedzieć, z jakimi problemami się boryka, jak wygląda jej codzienna pielęgnacja. Wiem, że bez takich informacji nie uda się osiągnąć założonego celu. To właśnie dlatego odpłatna konsultacja kosmetologiczna jest pierwszym etapem naszej wspólnej podróży.

Dlatego na pierwszą konsultację kosmetologiczną przygotuj:

– listę kosmetyków, których używasz – będzie jeszcze lepiej, jeśli zabierzesz je ze sobą (będę mogła wczytać się w ich składy INCI i wyjaśnić Ci o co w nich chodzi);
– listę suplementów diety, które przyjmujesz;
– listę leków, które zażywasz stale lub doraźnie;
– wyniki badań laboratoryjnych z ostatnich 2 lat;
– listę zabiegów z zakresu kosmetologii, dermatologii, medycyny estetycznej – o ile masz takie zabiegi za sobą.

Pomocne będą również nazwy środków do prania (jeśli borykasz się z wysuszoną i alergiczną skórą), kosmetyków do stylizacji włosów (jeśli masz problemy z włosami lub skórą głowy) czy preparatów do pielęgnacji ciała (jeśli również o tę okolicę chcesz zadbać).

Konsultacja kosmetologiczna to przestrzeń na otwartość i szczerość. Nie bój się ze mną rozmawiać. Każdy szczegół jest dla mnie niezwykle cenną informacją – ten pozornie drobny, może być na wagę złota. Pamiętaj, że to Ty znasz swoją skórę jak nikt inny.

Jestem przekonana, że pierwsza wizyta w moim gabinecie będzie krokiem milowym w dbaniu o skórę pozbawioną niedoskonałości. Wytyczymy konkretny cel (często mówię o tym, że jest to scenariusz, strategia, plan, który mam dla Ciebie i Twojej skóry), do którego będziemy wspólnie zmierzać – tak długo, jak długo będziesz potrzebować tego Ty i Twoja skóra. Razem.

Jestem tu dla Ciebie. Ta historia jest o Tobie i o Twojej skórze. 

Zgłoś się do mnie, a zrobię wszystko, by pomóc Twojej skórze.
Skontaktuj się ze mną, by umówić się na spotkanie w gabinecie kosmetologicznym w Koszalinie lub na wizytę online.