Zabiegi złuszczające – Koszalin

Masz trądzik, przebarwienia, oznakami starzenia, blizny, suchą skórę? Twoja skóra potrzebuje solidnego wsparcia, które zapewnią zabiegi złuszczające (pracuję z nimi od 15 lat i robią dobrą robotę). Przeprowadzane z wykorzystaniem kwasu lub mieszaniny substancji chemicznych, odsłonią jeszcze piękniejszą skórę – bez niedoskonałości, oczyszczą i zadbają skórę na każdym procesie regeneracji.

Zabiegi złuszczające szyte na miarę

Zabiegi wykonywane z użyciem kwasów umożliwiają kontrolowane złuszczanie naskórka. Aby jednak taka terapia była skuteczna, substancje aktywne – ich rodzaj oraz stężenie – muszą być dobrane do indywidualnych potrzeb.

W moim gabinecie kosmetologicznym wykonuję zabiegi złuszczające niemal szyte na miarę. Wcześniej jednak poznaję wymagania i problemy, z jakimi zmaga się skóra. Tylko tak mogę zapewnić oczekiwane efekty – bez żadnego ryzyka.

Umów się na zabieg złuszczający poprzedzony analizą potrzeb skóry. Dzięki temu dobiorę odpowiednią kurację i zaproponuję indywidualnie dobraną pielęgnację profesjonalnymi kosmetykami.

Skontaktuj się ze mną – opowiedz mi o swojej skórze. Zadzwoń, by ustalić dogodny
termin wizyty – razem dobierzemy najbardziej dogodny termin.