Masz świadomość, jak ważna jest profesjonalna pielęgnacja skóry – niezależnie od tego, z jakim problemem się borykasz? Wiesz, że potrzebujesz wsparcia doświadczonego kosmetologa, ale nie jesteś w stanie dotrzeć do gabinetu? Odległość nie ma znaczenia – wystarczy, że zdecydujesz się na konsultacje kosmetologiczne online. Organizowane przeze mnie, udowadniają, że współpraca na odległość jest możliwa.

Stacjonarne konsultacje kosmetologiczne w Koszalinie – w moim gabinecie to zaledwie część oferty. Wychodząc naprzeciw potrzebom moich pacjentów, uruchomiłam spotkania online. Mimo że odbywają się na odległość, są równie wartościowe jak rozmowa twarzą w twarz.

Konsultacje kosmetologiczne online – na czym to polega?

Konsultacje kosmetologiczne online odbywają się całkowicie zdalnie. Rozmowę prowadzimy na odległość, dzięki czemu nie musisz przemierzać setek kilometrów.

Jak to działa?

  • Ustalamy termin rozmowy – wspólnie wybieramy dogodny moment, abyśmy na spokojnie porozmawiali o Twoje skórze.
  • Kontaktuję się z Tobą telefonicznie – konsultacje kosmetologiczne online trwają ok. 60 minut. Przez ten czas poznaję problemy Twojej skóry, dowiaduję się o prowadzonym przez Ciebie trybie życia.

Zakończenie rozmowy to dopiero początek współpracy. Będę potrzebować kilku dni na opracowanie planu pielęgnacyjnego – niezbędnych kosmetyków, które poprawią kondycję skóry. Podpowiem też, jak stosować pielęgnację nawet wtedy, gdy masz niewiele czasu.

Pamiętaj! Być może nie od razu uda Ci się osiągnąć wymarzony efekt, bo droga do piękna i zdrowia skóry nierzadko trwa dłużej. Czas jest potrzebny, aby odwrócić negatywne oddziaływanie zanieczyszczenia, smogu, odwodnienia i wysuszenia. Jeśli dodatkowo borykasz się z chorobami skóry, pomogę Ci znaleźć odpowiednią terapię.

Jak przygotować się do konsultacji kosmetologicznej?

Abym mogła dobrać indywidualną pielęgnację, muszę poznać nawet wszystkie tajemnice skrywane przez Twoją skórę. Nie liczę na to, że otworzysz się już na pierwszej wizycie, ale każda informacja jest na wagę złota. Opowiedz mi o wszystkim – także o tym, co wydaje Ci się zbędne.

Sprawdź też: Konsultacja kosmetologiczna – jak przygotować się do wizyty?

Konsultacje kosmetologiczne online – dlaczego warto?

Dla mnie liczy się to, by Ci pomóc. Jeśli nie możesz dotrzeć do mojego gabinetu w Koszalinie,konsultacje kosmetologiczne online także będą dobrym rozwiązaniem. Dlaczego?

  • Odbywasz je gdziekolwiek jesteś – odległość nie ma znaczenia, ponieważ rozmowa prowadzona jest przez telefon.
  • Zyskujesz mnóstwo czasu – nie ma potrzeby przemierzania setek kilometrów, aby porozmawiać ze mną. Wystarczy, że wygospodarujesz 60 minut swojego cennego czasu – tylko tyle.
  • Otrzymujesz rzetelną pomoc –podczas konsultacji online, podobnie jak w trakcie wizyty w gabinecie, zawsze daję z siebie wszystko i poświęcam się wyłącznie Tobie w 100%.

Skorzystaj z konsultacji kosmetologicznych online prowadzonych przeze mnie – kosmetologa z wykształcenia i powołania. Zgłoś się do mnie – niezależnie od tego, z jakim problemem się zmagasz. Zasługujesz na to, aby znów cieszyć się piękną i zdrowo wyglądającą skórą. Pomogę Ci w tym – jestem tu dla Ciebie.

Share.

“Zrobię Tobie cuda ze skórą – i do tego zrobię to z pasją!”

Comments are closed.