Odkryj produkty firmy NeoStrata – kosmetyki na miarę naszych czasów.

NeoStrata – kosmetyki, którymi warto się zainteresować

Chociaż większość kosmetyków profesjonalnych jest warta zainteresowania, niektóre marki wybijają się ponad przeciętność. Do takich należy m.in. NeoStrata, którą uważam za jedną z lepszych. Dlaczego? Oto kilka powodów, dla których kosmetyki NeoStrata cieszą się moim uznaniem.

Kosmetyki NeoStrata są obecne na rynku od ponad 40 lat. Znalazły uznanie wśród wielu kosmetologów i dermatologów. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ marka jest pionierem w dziedzinie produkcji kosmetyków zawierających kwasy. Opatentowała wiele składników, które skutecznie dbają o skórę.

NeoStrata – kosmetyki, które ukształtowały współczesną dermatologię kosmetyczną

NeoStrata to marka, której nazwa mówi sama za siebie. NEO oznacza coś nowego, a STRATA to warstwa, co można rozumieć jako „nowa warstwa skóry”. I tak jest w istocie, biorąc pod uwagę gamę dostępnych produktów.

Za jej stworzenie odpowiadają: dr Van Scott i dr Yu. Określani mianem wizjonerów, jako pierwsi opracowali formułę peelingu z kwasem glikolowym. Tym samym rozpoczęli prawdziwą rewolucję w terapii starzenia się skóry – odkrywając właściwości AHA (z ang. alpha hydroxy acids) i PHA spowodowali, że walka z oznakami upływającego czasu stała się znacznie łatwiejsza i skuteczniejsza.

Kosmetyki NeoStrata – składniki aktywne, które odgrywają kluczową rolę

Kosmetyki NeoStrata swój skuteczność zawdzięczają kilku składnikom aktywnym. To właśnie one otwierają drogę do pięknej, zdrowej i młodo wyglądającej skóry – mimo upływu czasu.

Alfa-hydroksykwasy

Alfa-hydroksykwasy (AHA) to substancje o właściwościach złuszczających. Spośród składników aktywnych należących do tej grupy w kosmetykach NeoStrata wykorzystywane są:

 • kwas glikolowy – wspomaga normalizowanie procesu rogowacenia naskórka, wspiera stymulowanie cyklu odnowy komórkowej, pomaga wygładzić drobne zmarszczki;
 • kwas migdałowy – wspomaga działanie antybakteryjne, pomaga w walce z przetłuszczaniem się skóry, ale bez ryzyka jej przesuszenia;
 • kwas cytrynowy – wspomaga działanie przeciwstarzeniowe, wspiera poprawę jakości włókien kolagenu i elastyny.

Polihydroksykwasy

Polihydroksykwasy (PHA) to grupa substancji, które wykazują właściwości zbliżone do AHA. Różnica polega na mniejszym działaniu drażniącym. Są łagodniejsze dla skóry, ale wyróżniają się bardzo dobrą skutecznością.

W kosmetykach NeoStrata występują takie polihydroksykwasy jak:

 • glukonolakton – wspomaga silne działanie przeciwstarzeniowe, pomaga wzmocnić naturalną barierę ochronną skóry;
 • kwas laktobionowy – stanowi opatentowany bioniczny polihydroksykwas pozyskiwany z naturalnych cukrów, który pomaga opóźniać procesy starzenia.

Aminofil

Aminofil jest opatentowanym składnikiem, który wspomaga walkę z oznakami upływającego czasu. Poprzez zdolność do odbudowywania struktury macierzy skóry i stymulację syntezy kolagenu, pomaga zmniejszyć widoczność zmarszczek oraz poprawia jędrność cery.

NeoStrata – kosmetyki odpowiadające na potrzeby każdej skóry

Kosmetyki NeoStrata powstały z myślą o zaspokojeniu potrzeb skóry – niezależnie od jej typu. Są to serie preparatów, których skład został starannie przemyślany. Opracowany z uwzględnieniem tych najbardziej specyficznych oczekiwań.

NeoStrata oferuje kosmetyki w ramach terapii:

 • Skin Active – przeznaczone dla skóry z widocznymi oznakami starzenia;
 • Enlighten – wspomagające walkę z przebarwieniami, pomagające wyrównać koloryt skóry;
 • Resurface – przeznaczone do ogólnej poprawy kondycji skóry – szczególnie tej naznaczonej zmarszczkami oraz niedoskonałościami;
 • Restore – sprawdzające się po zabiegach kosmetologicznych i medycyny estetycznej, ponieważ wspomagają łagodzić zaczerwienienie;
 • Refine – przeznaczone dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się;
 • Targeted Treatment – ich skład został ukierunkowany na specyficzne potrzeby skóry, np. cienie pod oczami, silne przesuszenie cery;
 • Pilingi – przeznaczone do użytku profesjonalnego, wspierają wygładzenie skóry.

Kosmetyki NeoStrata – w zależności od zastosowanych składników aktywnych – skutecznie odnawiają skórę, wygładzają skórę, złuszczają wierzchnią warstwę skóry, redukują zaczerwienienia, przebarwienia, zmarszczki, zmniejszają pory skóry, eliminują zaskórniki i grudki. Skutecznie radzą sobie ze skórą zanieczyszczoną, porowatą, przetłuszczającą się, zaskórnikową, z przebarwieniami po trądziku czy po ciąży, ze skórą suchą, cienką, wiotką.

Jeśli chcesz kosmetyki NeoStrata, mogą zadbać i o Twoją skórę – wystarczy, że umówisz się na konsultacje kosmetologiczne w Koszalinie. Zgłoś się do mnie, a wspólnie odbędziemy podróż po zdrowo wyglądającą cerę.