Kosmetolog Anna Jurgielaniec Koszalin

TOP 5 kosmetyków z kwasem hialuronowym

Dogłębnie nawilżona skóra to jeden z sekretów młodzieńczego i pełnego blasku wyglądu. Chcesz osiągnąć taki efekt? Pomyśl o włączeniu kosmetyków z kwasem hialuronowym do codziennej pielęgnacji. Jeśli nie lubisz eksperymentować, poznaj moje rekomendacje.

Kosmetyki z kwasem hialuronowym są łatwo dostępne – można znaleźć je w drogeriach oraz perfumeriach. Szeroki wybór preparatów wcale jednak nie oznacza, że wszystkie będą charakteryzowały się jednakową skutecznością. Wśród nich są mniej lub bardziej skuteczne produkty.

Jak działają kosmetyki z kwasem hialuronowym?

Kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie występuje w ludzkiej skórze. Wykazuje silne właściwości higroskopijne – ma niezwykłą zdolność wiązania cząsteczek wody, co przekłada się na niewiarygodne nawilżenie. Ponadto wchodzi w reakcje z kolagenem i elastyną – włóknami białkowymi, które odpowiadają za napięcie i elastyczność skóry.

Niestety wraz z wiekiem produkcja tej cennej substancji spada, co przyspiesza proces starzenia. Ratunkiem są kosmetyki z kwasem hialuronowym, które warto włączyć do codziennej pielęgnacji.

Czy wiesz, że najlepszą postacią kwasu hialuronowego w kosmetykach jest hialuronian sodu. W składzie INCI znajdziesz go pod nazwą sodium hyaluronate.

Kosmetyki z kwasem hialuronowym – moje rekomendacje

Każdy poniżej zaprezentowany kosmetyk z kwasem hialuronowym to preparat, który mogę z czystym sumieniem polecić. Wszystkie te preparaty rekomenduję moim pacjentom zmagającym się z suchością skóry itp.

  1. Krem do twarzy Light Water Antiaging Veil*

Krem do twarzy Light Water Antiaging Veil od Mesoestetic to krem przeznaczony do stosowania na dzień. Bazuje na unikalnej kompozycji składników aktywnych – obok oligopeptydów, glukozaminy czy oligopeptydów pojawia się kwas hialuronowy.

- Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Krem z kwasem hialuronowym, który wspiera codzienną pielęgnację suchej i poszarzałej skóry.

Light Water Antiaging Veil podbił moje serce dopracowanym składem oraz efektywnością działania. Jest naprawdę skuteczny.

  1. Serum do twarzy z kwasem hialuronowym HA Densimatrix*

Serum do twarzy z kwasem hialuronowym HA Densimatrix od Mesoestetic to kosmetyk z kwasem hialuronowym o dużej sile działania. Skład został uzupełniony ekstraktami roślinnymi, dzięki czemu formuła wspomaga nawilżenie skóry i redukcję zmarszczek.

- Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Serum z kwasem hialuronowym pomaga dogłębnie nawilżyć skórę.

Ten kosmetyk z kwasem hialuronowym jest jednym z najlepszych – według mnie. Ma bardzo dobry skład i szeroki zakres działania.

  1. Krem do twarzy Bionic Face Cream 12% RESTORE*

Krem do twarzy Bionic Face Cream 12% RESTORE marki NeoStrata to preparat z opatentowanymi bionicznymi kwasami PHA. W połączeniu z kwasem hialuronowym, pozwalają na zwiększenie jędrności skóry oraz utrzymanie jej głębokiego nawilżenia.

- Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Bionic Face Cream 12% RESTORE to kompleksowa pomoc dla skóry starzejącej się.

Ten krem z kwasem hialuronowym doceniam za wysoką skuteczność w poprawie kondycji skóry suchej, dojrzałej, z przebarwieniami.

  1. Krem ujędrniający na szyję i dekolt Perfecting Neck & Decollete*

Krem ujędrniający na szyję i dekolt Perfecting Neck & Decollete od PCAskin to kosmetyk o bogatej formule. Zawiera nie tylko kwas hialuronowy, ale mnóstwo cennych składników aktywnych, które wspierają syntezę kolagenu, pomagają utrzymać nawilżenie i pobudzają procesy regeneracyjne.

- Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Perfecting Neck & Decollete to kosmetyk do zadań specjalnych.

Produkt doskonale uzupełnia codzienną pielęgnację skóry dojrzałej, pozbawionej jędrności.

  1. Krem do twarzy Fillderma Wrinkle Filling Cream*

Krem do twarzy Fillderma Wrinkle Filling Cream marki Mediderma to bezinwazyjna alternatywa redukcji nawet głębokich zmarszczek. Duża skuteczność jest zasługą nie tylko kwasu hialuronowego, ale również oligopeptydów, glikozaminoglikanów czy roślinnych olejów.

- Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Krem z kwasem hialuronowym, który wykorzystuje nanotechnologię.

To bardzo dobry kosmetyk o właściwościach ujędrniających. Jego stosowanie polecam osobom ze skórą dojrzałą i suchą. Stanowi świetne uzupełnienie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

* Zainteresowały Cię te produkty? Aby je zamówić w atrakcyjnej cenie i bez ponoszenia kosztów dostawy, napisz do mnie. W odpowiedzi poinformuję Cię o aktualnej cenie oraz szczegółach wysyłki.

Jeśli zdecydujesz się na jeden z powyżej zaprezentowanych kosmetyków, z pewnością uda Ci się osiągnąć zadowalające rezultaty. Są to kosmetyki z kwasem hialuronowym przetestowane przeze mnie i moich pacjentów. Za nie mogę ręczyć.