Początek wszystkiego - rodzina

Początek ma znaczenie, czyli o nowej książce Marianny Gierszewskiej i jej projekcie „Okolice ciała”

Planujesz być mamą albo już nią jesteś? A może masz dorosłe dzieci albo wcale nie chcesz ich mieć? Marianna Gierszewska to kolejna kobieta, którą chciałabym Ci przedstawić w ramach wpisów o inspirujących kobietach na moim blogu. Być może nowa książka Marianny Gierszewskiej pozwoli Ci zrozumieć siebie, schematy, w których funkcjonujesz, uzdrowić relacje ze sobą i swoimi rodzicami. To pozycja dla rodziców swoich dzieci i dzieci swoich rodziców. 

Marianna Gierszewska – kobieta, stomiczka, mama

Jakiś czas temu Marianna Gierszewska opowiedziała światu o tym, z czym zmaga się od lat nastoletnich, czyli o chorobie, przez którą lekarze musieli wytworzyć u niej otwór stomijny. Jak twierdzi, to właśnie dzięki chorobie i wyłonionej stomii obudziła się w niej ogromna wola walki o siebie. Dzisiaj jest pewną siebie, silną, ale wrażliwą kobietą – żoną, mamą, właścicielką firm i autorką książek.

Jest coachem kognitywnym i praktykiem ustawień systemowych. Ze swoimi klientami pracuje przy pomocy autorskiej metody warsztatowej, której fundamenty sięgają klasycznych ustawień systemowych. W swojej pracy łączy głęboką pamięć ciała, wizualizacje i porządki systemowe.

Niedawno ukazała się nowa książka Marianny Gierszewskiej – Początek wszystkiego.

Dowiedz się więcej: Być tak naprawdę – od grzecznej dziewczynki do wolnej kobiety, która idzie, gdzie chce

Nowa książka Marianny Gierszewskiej – piękna kampania

#pamiętnikpoczątku – pod takim hasłem Marianna Gierszewska promuje swoją nową książkę, choć słowo „promocja” nie bardzo do niej pasuje.

- Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Nowa książka Marianny Gierszewskiej sprawiła, że autorka stworzyła całą kampanię, której celem jest poszerzenie świadomości na temat wpływu czasu prenatalnego, okołoporodowego i wczesnodziecięcego na dorosłe życie. To kampania, w której mówi się otwarcie o tym, o czym rzadko rozmawiamy – o traumach porodowych i pierwszych, nie zawsze pięknych chwilach macierzyństwa. Do kampanii zaprosiła znane polskie kobiety, między innymi Larę Gessler, Aleksandrę Domańską i Olgę Kalicką.

Każda z nich opowiada historię swojej ciąży, porodu, macierzyństwa. To wyjątkowy, bardzo wzruszający i mądry projekt. Na stronie internetowej kampanii Marianna stworzyła przestrzeń dla wszystkich kobiet, które chcą podzielić się swoją historią: jako mamy albo jako dziecka.

„Okolice ciała” – projekt, który może być Twoim wsparciem

Marianna Gierszewska wspiera zarówno kobiety, jak i mężczyzn na drodze do zdrowienia i prawdziwego zrozumienia siebie. Jeździ po kraju z eventami, w czasie których porusza ważne aspekty życia każdego. Jest świetną mówczynią, której można słuchać godzinami. Jej najnowsze trasa odbywa się pod hasłem „Zbuduj w sobie odwagę”.

W ramach swojego projektu „Okolice ciała”:

  • prowadzi warsztaty (grupowe oraz indywidualne),
  • organizuje campy dla kobiet i dla par,
  • prowadzi webinary o różnej tematyce: relacji z rodzicami, budowania kariery czy określania granic.

Jest też autorką podcastu „Tak właśnie mam”, którego poszczególne odcinki poruszają tematy bardzo ważne dla każdego z nas, takie jak: zdrowe partnerstwo, stawianie granic, budowanie relacji ze sobą i z innymi, itp..

Zainspiruj się:To jestem ja, wszędzie jestem ja i taką siebie lubię

Marianna Gierszewska ma bardzo zaangażowaną społeczność na Instagramie i Facebooku. Zachęcam Cię do dołączenia – poczujesz niezwykłą energię, doświadczysz wsparcia innych kobiet, będziesz mogła dzielić się swoimi historiami bez lęku.