Kobieta dla której ważny jest Czuły rozwój

Czuły Rozwój – projekt, który pomoże Ci odkryć swój potencjał

Czujesz, że czasem nie ogarniasz? Że sens życia gdzieś Ci się gubi? A może obwiniasz siebie za to, że wciąż nie jesteś doskonała? Też tak czasem miewam i wiem, że nie tylko my dwie tak mamy. Dlatego chciałabym przedstawić Ci pewien projekt, który mnie zachwycił. Nazywa się Czuły Rozwój – już sama nazwa jest bardzo wymowna. Sprawdź o czym jest, może i Ciebie zainteresuje.

Stań się dla siebie dobra, czyli wszystko o projekcie Czuły Rozwój


Czuły Rozwój to portal internetowy i jednocześnie kompletny projekt wymyślony i prowadzony przez psycholożkę i specjalistkę od rozwoju osobistego – Darię Dahl. W centrum swojego zainteresowania stawia ona kobiety i różnymi metodami zapewnia im wsparcie. Pomaga odnaleźć pasję w życiu, uporać się z emocjami i rozwinąć swój potencjał – jakkolwiek to rozumiesz. Z jej pomocą przepracujesz schematy, w których tkwisz, uwolnisz się od traum i lęków. Daria chce pomóc każdej kobiecie, która jest gotowa na to, aby odkryć, co ją woła. A wszystko powoli, w swoim tempie, z czułością.

W ramach Czułego Rozwoju czekają na Ciebie:

Zainspiruj się: Ciało kobiety, mądrość kobiety

Kilka słów o autorce Czułego Rozwoju


Dużo konkretnych informacji o karierze zawodowej i wykształceniu Darii Dahl znajdziesz na jej stronie internetowej. Jest terapeutką, malarką, mamą i pasjonatką grania w planszówki oraz picia kawy w pięknych kubkach. Mówi o sobie, że jest „rozsądną krejzolką od rozwoju osobistego”.

Z mojej perspektywy to nie tylko świetna terapeutka, ale również fantastyczna i pełna poczucia humoru kobieta. Wokół swojego projektu tworzy wyjątkową społeczność wspierających się kobiet. Zachęcam Cię bardzo do dołączenia!

Sprawdź też: Psychoterapia – ważna dla duszy… i ciała. Wywiad z psychoterapeutką Agnieszką Stefanią Muszyn

Zastanawiasz się może, po co piszę o projektach innych kobiet i to z zupełnie innej branży? Lubię widzieć jak moje klientki rozkwitają po wizycie u mnie, jak stają się pewne siebie, bo udało im się wypracować piękną, zdrową cerę czy zmniejszyć widoczność zmarszczek. Chciałabym, żeby każda z nas mogła rozwijać się i „poprawiać” także swoje wnętrze, swoją psychikę i umysł. A Czuły Rozwój to jedna z inicjatyw, które moim zdaniem są do tego idealne!

A poza tym – czy największa siła kobiecości nie polega na tym, że potrafimy się wspierać i sobie kibicować?

Chciałabym, aby mój blog był przestrzenią, w której nie tylko dowiesz się merytorycznych rzeczy na temat pielęgnacji, ale także poznasz świetne, kobiece biznesy i idee.