Najlepsze kremy pod oczy – ranking

Z dużą starannością dbasz o twarz, szyję czy dekolt? Z taką samą troską warto podejść do skóry w okolicach oczu, która jest niezwykle delikatna i ma tendencję do szybszego starzenia się. Z pomocą przychodzą odpowiednio dobrane kosmetyki. Poznaj kilka propozycji – to, według mnie, najlepsze kremy pod oczy.

Czy wiesz, że skóra wokół oczu jest nawet pięciokrotnie cieńsza w porównaniu do innych obszarów twarzy. Z tego powodu efekty zmęczenia czy niewyspania bardzo szybko stają się widoczne w postaci obrzęków, cieni, zmarszczek. Można jednak temu skutecznie zapobiec, nie tylko prowadząc prawidłowy styl życia, ale również stosując odpowiednią pielęgnację. Kluczem do sukcesu jest odpowiednio dobrany krem pod oczy.

To może Cię zainteresować: Jakie są najlepsze dermokosmetyki?

Najlepsze kremy pod oczy – rekomendacje

Jako kosmetolog doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że wybór kosmetyków niejednokrotnie sprowadza się do działania „metodą prób i błędów”. Dlatego postanowiłam przygotować zestawienie, w oparciu o które będzie można wybrać najlepsze kremy pod oczy.

Sprawdź też: Jak pozbyć się worków pod oczami?

Poniższe propozycje to sprawdzone przeze mnie kosmetyki, których działanie potwierdza wielu moich pacjentów.

Krem pod oczy Hydrating Eye Complex (Exuviance)*

Hydrating Eye Complex to krem pod oczy na bazie polihydroksykwasów. Dzięki temu pomaga zredukować widoczne zmarszczki, zregenerować i nawilżyć skórę.

- Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Preparat cenię przede wszystkim za bogaty skład, który przekłada się na szerokie spektrum działania.

Krem pod oczy Intensive Eye Therapy SKIN ACTIVE (NeoStrata)*

Intensive Eye Therapy SKIN ACTIVE to krem pod oczy o bogatej formule SynerG 6.0. Składniki aktywne pomagają wygładzić i ujędrnić skórę, dając efekt liftingu.

- Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Kosmetyk idealny do pielęgnacji delikatnej skóry oczu. Sprawdzi się w przypadku utraty jędrności i napięcia.

Krem pod oczy Total Correct Eye (Exuviance)*

Total Correct Eye to krem pod oczy na bazie opatentowanego kwasu maltobionowego. Unikalna kompozycja składników zapewnia efekt ujędrnienia, odżywienia, regeneracji i rozjaśnienia.

- Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Duża ilość cennych składników aktywnych przekłada się na bardzo dobre efekty. Szerokie spektrum działania jest tym, za co cenię ten produkt.

Krem pod oczy Ideal Complex: Revitalizing Eye Gel (PCAskin)*

Krem pod oczy Ideal Complex: Revitalizing Eye Gel to preparat idealny do skóry wrażliwej. Zawarte składniki aktywne przyczyniają się do redukcji zmarszczek i ujędrnienia skóry.

- Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

To jeden z najlepszych kremów pod oczy przeznaczony do pielęgnacji skóry dojrzałej. Pierwsze efekty widoczne są już po kilkunastu dniach regularnego stosowania.

* Zainteresowały Cię te produkty? Aby je zamówić w atrakcyjnej cenie i bez ponoszenia kosztów dostawy, napisz do mnie. W odpowiedzi poinformuję Cię o aktualnej cenie oraz szczegółach wysyłki.

Pamiętaj! W pielęgnacji skóry wokół oczu liczy się nie tylko najlepszy krem pod oczy. Taki preparat na niewiele się zda, jeśli będziesz aplikować go sporadycznie. Tutaj liczy się systematyczność – tylko wtedy możesz liczyć na skuteczność kuracji.