Wasz kosmetolog na łamach czasopisma LNE – sprawdź!

Przebarwienia na skórze wyglądają mało estetycznie i dodają lat. Na szczęście da się z nimi skutecznie walczyć, ale potrzebne jest wielowymiarowe działanie. Jakie? O tym możesz dowiedzieć się z najnowszego numeru magazynu LNE – czasopisma branżowego Beauty&Health Aging, w którym gościnnie wystąpiłam. Dowiedz się więcej.  

Swoją wiedzą w tym zakresie dzielę się nie tylko z pacjentami, którzy przychodzą do mnie na konsultacje kosmetologiczne. Jako doświadczony kosmetolog i ekspert marki Mediderma, zostałam zaproszona przez branżowe czasopismo LNE do udzielenia porad na temat walki z przebarwieniami skórnymi.

LNE – magazyn dla profesjonalistów z branży beauty

LNE to czasopismo, które przez ekspertów w branży beauty określane jest mianem kultowego. Jego wyjątkowość polega na tym, że jest realizowane przy współpracy z profesjonalistami – będącymi doświadczonymi praktykami.

Kosmetolog Koszalin I Anna Jurgielaniec

Okładka czasopisma LNE – nr 1 w branży Beauty&Health Aging

Możliwość współtworzenia tak znaczącego magazynu do ogromny zaszczyt i odpowiedzialność. Dlatego niezmiernie się cieszę, jako ekspert marki Mediderma zostałam poproszona o przygotowanie artykułu dotyczącego leczenia przebarwień.

Z Medidermą współpracuję od początku swojej działalności. Jest to producent produktów przeznaczonych wyłącznie do użytku profesjonalnego (stosowanych w gabinetach). Szczególnie doceniam ich peelingi chemiczne, które są niezastąpione w walce z przebarwieniami i nie tylko.

To może Cię zainteresować: Przebarwienia na twarzy – skąd się biorą?

Co rekomenduję w walce z przebarwieniami? Wszystkiego można dowiedzieć się z opublikowanego artykułu – tutaj. A najnowszy numer magazynu LNE do kupienia np. w empik.com.